Home
vragen-icoon
Voorbereiden
vragen-icoon
Cursussen en examentraining

Taalcursussen en examentraining

Hieronder vindt u een lijst van taalscholen in heel Nederland die taalcursussen en/of examentrainingen geven. U kunt zoeken op provincie en stad.

Hebt u een lening voor inburgering? Dan kunt u alleen gebruikmaken van taalscholen met Het Blik op Werk Keurmerk. Taalscholen die dit keurmerk hebben, vindt u op de website van Blik op Werk.

 
AAA, Allianz NT2

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Gouvernestraat 146
3014 PW Rotterdam
Zuid-Holland
06-29625582
www.allianznt2.nl
info@allianznt2.nl
ABC Dutch

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Hugo de Grootstraat 37
2518 EC Den Haag
Zuid-Holland
06-16011900
www.abcdutch.com
info@abcdutch.com
Aangenaam! Taaltrainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Drieboomlaan 192
1624 BS Hoorn
Noord-Holland
0229-218429
www.aangenaamtaaltrainingen.nl
info@aangenaamtaaltrainingen.nl
Academisch Talencentrum Universiteit Leiden

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Cleveringaplaats 1
2311 BD Leiden
Zuid-Holland
071-5272332
www.atcleiden.nl
talencentrum@hum.leidenuniv.nl
Accent Taaltraining NT2

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Kruisstraat 80-k
6411 BW Heerlen
Limburg
06-10485368
www.accentnt2.nl
tanja.voss@accentnt2.nl
Acceptus

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Burgemeester Norbruislaan 1
3555 ED Utrecht
Utrecht
06-19850578
www.acceptus.nl
info@acceptus.nl
Acceptus

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Achterwillenseweg 22-C
2805 JX Gouda
Zuid-Holland
06-19850578
www.acceptus.nl
info@acceptus.nl
Accessio Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Bergrand 234a
4707AT Roosendaal
Noord-Brabant
0165-745245
www.accessiobv.nl
inburgering@accessiobv.nl
Accessio Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Zoekweg 2c
4691 HT Tholen
Zeeland
0165-745245
www.accessiobv.nl
inburgering@accessiobv.nl
Ad Appel Taaltrainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Aerdenhoutseduinweg 1
2111 AN Aerdenhout
Noord-Holland
023-7600021
www.adappel.nl
adappel@gmail.com
Ad Appel Taaltrainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Kennemerstraatweg 464
1851 NG Heiloo
Noord-Holland
023-7600021
www.adappel.nl
adappel@gmail.com
Albeda College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Fazantenlaan 1c
3222 AM Hellevoetsluis
Zuid-Holland
0181-318433
www.albeda.nl
a.willmes@albeda.nl
Alingua

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Molenweidtje 5
1862 AB Bergen
Noord-Holland
n.v.t.
www.alinguasolutions.eu
info@alinguasolutions.eu
Alles is taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Fahrenheitstraat 320
2561 EK Den Haag
Zuid-Holland
06-37280849
www.allesistaal.nl
info@allesistaal.nl
Arcus College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Schandelermolenweg 21
6415 GG Heerlen
Limburg
045-5609059
www.arcuscollege.nl
mtimmermans@arcuscollege.nl
Aventus, Sector Entree & Educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Laan van de Mensenrechten 500
7331 VZ Apeldoorn
Gelderland
088-2836887
www.aventus.nl
info@aventus.nl
Aventus, Sector Entree & Educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Snipperlingsdijk 1
7417 BH Deventer
Overijssel
088-2836887
www.rocaventus.nl
info@aventus.nl
BSN Language Centre

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Vrouw Avenweg 640
2493 WZ Den Haag
Zuid-Holland
070-3154080
www.bsnlanguagecentre.nl
languages@britishschool.nl
Babel

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Nieuwegracht 94
3512 LX Utrecht
Utrecht
030-2270008
www.babel.nl
info@babel.nl
Basten Trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Pisanostraat 61
5623 CB Eindhoven
Noord-Brabant
06-20998707
www.bastentrainingen.nl
mbasten@bastentrainingen.nl
Blij met taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Waterpoort 33
5662 VK Geldrop
Noord-Brabant
06-25229834
www.blijmettaal.nl
info@blijmettaal.nl
Bogaers Taleninstituut B.V.

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Groenstraat 139-155
5021 LL Tilburg
Noord-Brabant
013-5362101
www.bogaerstalen.nl
info@bogaerstalen.nl
BonTalen & Partners BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Eemstraat 6
3764 DE Soest
Utrecht
035-5435235
www.bontalen.nl
info@bontalen.nl
Business Talen Rotterdam BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
K.P. van der Mandelelaan 72
3062 MB Rotterdam
Zuid-Holland
010-4581550
www.businesstalen.nl
info@businesstalen.nl
CLC/Inburgering-Apeldoorn

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Jean Monnetpark 73
7336 BB Apeldoorn
Gelderland
085-7441003
www.inburgering-apeldoorn.nl
adrie@inburgering-apeldoorn.nl
Coene & Claassen Taalbureau

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Statenlaan 5
1405 ET Bussum
Noord-Holland
06-33984502
www.cctaalbureau.nl
jacq.claassen@gmail.com
Conrado

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Papaverweg 42b
1032 KJ Amsterdam
Noord-Holland
020-2392126
www.conrado.nl
info@conrado.nl
Convincent Language Education

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Zwanenstraat 6
6811 DD Arnhem
Gelderland
06-43431370
www.convincent.eu
info@convincent.eu
Culthi Redon - Taal en Cultuurtrainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Stolwijkstraat 35-II
1059 XT Amsterdam
Noord-Holland
020-6690425
www.culthiredon.nl
info@culthiredon.nl
Culthi Redon - Taal en Cultuurtrainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Van Eeghenlaan 27
1071 EN Amsterdam
Noord-Holland
06-15482922
www.culthiredon.nl
info@culthiredon.nl
DC Taleninstituut

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Berglaan 4
9203 EJ Drachten
Friesland
0512-820993
www.dctaleninstituut.nl
info@dctaleninstituut.nl
Dagnall

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Industrieweg 22
9403 AA Assen
Drenthe
0592-338012
www.dagnall.nl
info@dagnall.nl
Danner & Danner

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Ceintuurbaan 45
1402 HB Bussum
Noord-Holland
085-8005000
www.dannerendanner.nl
info@dannerendanner.nl
Danner & Danner

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Noorderweg 68
1221 AB Hilversum
Noord-Holland
085-8005000
www.dannerendanner.nl
info@dannerendanner.nl
De Rietschoot

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Saskerstraat 22
1831 CR Koedijk
Noord-Holland
072-5615592
www.taaltrainingalkmaar.nl
opbouwen@hotmail.com
De Taalcoach

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Kerkdijk 25 B
3615 BA Westbroek
Utrecht
06-49814652
www.detaalcoach.com
info@detaalcoach.com
De Taalvraag

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Noordmolenwerf 3
3011 AK Rotterdam
Zuid-Holland
06-36043870
www.detaalvraag.nl
marilene@detaalvraag.nl
De Vrije Taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Vondelstraat 27C
1813 AA Alkmaar
Noord-Holland
06-44108771
www.devrijetaal.nl
info@devrijetaal.nl
Delken&Boot - interactieve taalprojecten

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Monseigneur de Vetstraat 2
4817 JP Breda
Noord-Brabant
06-13926318
www.delkenboot.nl
ria@delkenboot.nl
Delken&Boot - interactieve taalprojecten

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Spoorstraat 36
4849 AT Dorst
Noord-Brabant
010-4221481
www.delkenboot.nl
info@delkenboot.nl
Delken&Boot - interactieve taalprojecten

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Boomstraat 2
5038 GP Tilburg
Noord-Brabant
06-13926318
www.delkenboot.nl
ria@delkenboot.nl
Delken&Boot - interactieve taalprojecten

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Alexander Hegiusstraat 25
7412 XN Deventer
Overijssel
010-4221481
www.delkenboot.nl
info@delkenboot.nl
Delken&Boot - interactieve taalprojecten

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Burgemeester de Raadtsingel 21
3311 JG Dordrecht
Zuid-Holland
010-4221481
www.delkenboot.nl
stella@delkenboot.nl
Delken&Boot - interactieve taalprojecten

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Schuttersveld 9
2316 XG Leiden
Zuid-Holland
010-4221481
www.delkenboot.nl
info@delkenboot.nl
Delken&Boot - interactieve taalprojecten

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Logger 30
3144 GG Maassluis
Zuid-Holland
010-4221481
www.delkenboot.nl
info@delkenboot.nl
Delken&Boot - interactieve taalprojecten

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Schiekade 133
3033 BL Rotterdam
Zuid-Holland
010-4221481
www.delkenboot.nl
info@delkenboot.nl
Deltion College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Beijerinkstraat 6
8265 XC Kampen
Overijssel
038-3312326
www.deltion.nl
kdeutekom@deltion.nl
Deltion College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Mozartlaan 15
8031 AA Zwolle
Overijssel
038-8503991
www.deltion.nl
kdeutekom@deltion.nl
Direct Dutch Institute

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Laan van Nieuw Oost-Indië 275
2593 BS Den Haag
Zuid-Holland
070-3654677
www.directdutch.com
info@directdutch.com
Divers-City

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Jan Kobellstraat 56A
3026 SV Rotterdam
Zuid-Holland
06-41101079
www.divers-city.nl
info@divers-city.nl
Drenthe College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Anne de Vriesstraat 70
9402 NT Assen
Drenthe
088-1884444
www.drenthecollege.nl/dcstart/nt2_en_inburgeren
info@drenthecollege.nl
Drenthe College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Reigerlaan 8
9411 GV Beilen
Drenthe
088-1884448
www.drenthecollege.nl/dcstart/nt2_en_inburgeren
info@drenthecollege.nl
Drenthe College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Stadionplein 5
7825 SG Emmen
Drenthe
088-1884445
www.drenthecollege.nl/dcstart/nt2_en_inburgeren
info@drenthecollege.nl
Drenthe College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Vledderstraat 3d
7941 LC Meppel
Drenthe
088-1884446
www.drenthecollege.nl/dcstart/nt2_en_inburgeren
info@drenthecollege.nl
Drenthe College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Stationsplein 1
8331 GM Steenwijk
Drenthe
088-1884447
www.drenthecollege.nl/dcstart/nt2_en_inburgeren
info@drenthecollege.nl
Dutch Courses Amsterdam Katakura WBLC

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Havikshorst 30
1083TT Amsterdam
Noord-Holland
020-6122727
www.katakura-wblc.nl
info@katakura-wblc.nl
Dutch Courses Amsterdam Katakura WBLC

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Egelantiersstraat 53
1015 PW Amsterdam
Noord-Holland
020-6122727
www.katakura-wblc.nl
info@katakura-wblc.nl
Dutch Language Centre

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Haarlemmerstraat 37d
1013 EJ Amsterdam
Noord-Holland
020-4206039
www.dutchlanguagecentre.nl
info@dutchlanguagecentre.nl
Dutch as your Second Language

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Amstelvlietstraat 493
1096 GG Amsterdam
Noord-Holland
06-15081431
www.dutchasyoursecondlanguage.nl
info@dutchasyoursecondlanguage.nl
EBC Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Keldermanslaan 3
4611 AL Bergen op Zoom
Noord-Brabant
0164-265679
www.ebc.nl
ebctalen@ebc.nl
ETC Marketing & Communicatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Antwerpsestraat 78
4611 AK Bergen op Zoom
Noord-Brabant
070-2500014
www.etc-marketing.nl
info@etc-marketing.nl
ETC Marketing & Communicatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Handelsweg 28
4387 PC Vlissingen
Zeeland
070-2500014
www.etc-marketing.nl
info@etc-marketing.nl
ETC Marketing & Communicatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Haven 4
2951 GC Alblasserdam
Zuid-Holland
070-2500014
www.etc-marketing.nl
info@etc-marketing.nl
ETC Marketing & Communicatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Rijswijkseplein 786
2516 LX Den Haag
Zuid-Holland
070-2500014
www.etc-marketing.nl
info@etc-marketing.nl
ETC Marketing & Communicatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Einsteinstraat 67
3316 GG Dordrecht
Zuid-Holland
070-2500014
www.etc-marketing.nl
info@etc-marketing.nl
ETC Marketing & Communicatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Krommeweg 1
2988 CB Ridderkerk
Zuid-Holland
070-2500014
www.etc-marketing.nl
info@etc-marketing.nl
ETC Marketing & Communicatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Ringdijk 8
2981 EW Ridderkerk
Zuid-Holland
070-2500014
www.etc-marketing.nl
info@etc-marketing.nl
ETC Marketing & Communicatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
West-Blaak 33
3012 KD Rotterdam
Zuid-Holland
070-2500014
www.etc-marketing.nl
info@etc-marketing.nl
ETC Marketing & Communicatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Stephensonstraat 45
2723 RN Zoetermeer
Zuid-Holland
070-2500014
www.etc-marketing.nl
info@etc-marketing.nl
ETC Marketing & Communicatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Stationweg 41
3331 LR Zwijndrecht
Zuid-Holland
070-2500014
www.etc-marketing.nl
info@etc-marketing.nl
EVT

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Kempenlandlaan 6
5144 EB Waalwijk
Noord-Brabant
0416 336662
www.jataal.nl
jataal@xs4all.nl
Educatief Centrum De Parasol

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Sterrenlaan 15
5503 BG Veldhoven
Noord-Brabant
040-2535532
www.de-parasol.nl
info@de-parasol.nl
Eerste Nederlandse Talenpracticum

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Koningsplein 1 - 3de etage
1017 BB Amsterdam
Noord-Holland
020-6229376
www.talenpracticum.eu
info@talenpracticum.eu
Eerste Nederlandse Talenpracticum

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Beverwijckstraat 9
3311 GB Dordrecht
Zuid-Holland
078-6313201
www.entd.nl
info@studiehuis-dordt.nl
Elycio Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
IJsselburcht 3
6825 BS Arnhem
Gelderland
026-3612843 
www.elyciotalen.nl
info@elyciotalen.nl
Elycio Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
t Rond 2
4285 DE Woudrichem
Noord-Brabant
078-6449770
www.elyciotalen.nl
administratie@elyciotalen.nl
Elycio Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Campagneweg 11
4761 RM Zevenbergen
Noord-Brabant
078-6449770
www.elyciotalen.nl
administratie@elyciotalen.nl
Elycio Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Laan van Vollenhove 3273
3706 AS Zeist
Utrecht
030-2677700
www.elyciotalen.nl
info@elyciotalen.nl
Elycio Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Poldermolen 16 - 18 
3352 TH Papendrecht
Zuid-Holland
078-6449770
www.elyciotalen.nl
info@elyciotalen.nl
Elycio Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
De Bruyn Kopsstraat 15G
2288 EC Rijswijk
Zuid-Holland
070-3992471 
www.elyciotalen.nl
info@elyciotalen.nl
Elycio Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Van Markenlaan 3
2285 VL Rijswijk
Zuid-Holland
078-6449770
www.elyciotalen.nl
administratie@elyciotalen.nl
Elycio Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Entrada 131-134
1114 AA Amsterdam
Noord-Holland
020-4160788
www.elyciotalen.nl
administratie@elyciotalen.nl
Enoch Educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Ommerweg 3
7683 AV Den Ham
Overijssel
06-25154010
www.enoch-educatie.nl
info@enoch-educatie.nl
Excellent Dutch

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Winterstraat 31
1109 BD Amsterdam
Noord-Holland
06-36122870
www.excellentdutch.nl
info@excellentdutch.nl
Expatsdutch

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Saturnusstraat 7
2024 GH Haarlem
Noord-Holland
06-15870847
www.expatsdutch.nl
myrnaveldt@hotmail.com
FOX AOB

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Fransstraat 16
2274 AX Voorburg
Zuid-Holland
070-3356149
www.foxaob.nl
info@foxaob.nl
Fairfield College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Noordse Bosje 16
1211 BG Hilversum
Noord-Holland
035-6246355
www.fairfieldcollege.nl
info@fairfieldcollege.nl
Fiolet Taaltrainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Van Dedemstraat 6D
1624 NN Hoorn
Noord-Holland
0299-373280
www.fiolet.nl
info@fiolet.nl
Fiolet Taaltrainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Wielingenstraat 121
1441 ZN Purmerend
Noord-Holland
0299-373280
www.fiolet.nl
info@fiolet.nl
Fiolet Taaltrainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Grote Wallerweg 1
1742 NM Schagen
Noord-Holland
0299-373280
www.fiolet.nl
info@fiolet.nl
Flair Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Maanzaaderf 20
1112 JM Diemen
Noord-Holland
020-4631768
www.flairtalen.nl
info@flairtalen.nl
Flevotaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Postbus 345
8250 AH Dronten
Flevoland
06-14291834
www.flevotaal.nl
info@flevotaal.nl
Flevotaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Waddenlaan 1
8223 CM Lelystad
Flevoland
06-14291834
www.flevotaal.nl
info@flevotaal.nl
Flevotaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Koningsbergenstraat 201-p
8232 DC Lelystad
Flevoland
06-14291834
www.flevotaal.nl
info@flevotaal.nl
Fontys Talencentrum Eindhoven

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Rachelsmolen 1
5600 AH Eindhoven
Noord-Brabant
08850-71733
www.fontys.nl/talencentrum
talencentrum@fontys.nl
Friesland College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Van Knobellsdorffplein 6
9203 DJ Drachten
Friesland
088-0602200
www.frieslandcollege.nl
fc-extra@fcroc.nl
Friesland College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Julianalaan 97
8931 AH Leeuwarden
Friesland
088-0602200
www.frieslandcollege.nl
fc-extra@fcroc.nl
Friesland College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
St. Antoniusplein 5-2
8601 HJ Sneek
Friesland
088-0602200
www.frieslandcollege.nl
fc-extra@fcroc.nl
Grenzeloos Communiceren

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Laan van Hildernisse-Noord 4 C
4617 AE Bergen op Zoom
Noord-Brabant
06-37091594
www.grenzelooscommuniceren.nl
info@grenzelooscommuniceren.nl
Groninger Forum Academie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Oude Boteringestraat 18
9712 GH Groningen
Groningen
06-24408032
www.groningerforum.nl/academie
academie@groningerforum.nl
Guicherit & Sorber

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Geerdinkhof 103
1103 PS Amsterdam
Noord-Holland
020-6906294
n.v.t.
sabina.guicherit@gmail.com
HAN-Talencentrum

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Ruitenberglaan 31
6826 CC Arnhem
Gelderland
024-3530304
www.han.nl/talencentrum
talencentrum@han.nl
HAN-Talencentrum

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Kapittelweg 35
6525 EN Nijmegen
Gelderland
024-3530304
www.han.nl/talencentrum
talencentrum@han.nl
Haags Taalplein taaltrajecten.nl

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Waldorpstraat 312
2521 CG Den Haag
Zuid-Holland
070 330 66 37 / 06 83 40 40 95
www.taaltrajecten.nl
info@taaltrajecten.nl
Hamrah

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Sint-Andriesstraat 184-186
3073 JW Rotterdam
Zuid-Holland
085-8772338
www.hamrah.nl
info@hamrah.nl
I&I Training en Opleiding

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Europaplein 2
6602 GV Wijchen
Gelderland
024-6411991
www.inburgering-integratie.nl
info@inburgering-integratie.nl
INTK

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Terschellingpad 2
2036 KH Haarlem
Noord-Holland
06-81999151
www.intk.nl
vincent.keesmaat@intk.nl
IVIO-Opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Bolderweg 2
1332 AT Almere
Flevoland
0320-229900
www.ivio-opleidingen.nl
opleidingen@ivio.nl
IVIO-Opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Haagbeukweg 42
1326 CP Almere
Flevoland
0320-229900
www.ivio-opleidingen.nl
opleidingen@ivio.nl
IVIO-Opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
’s-Hertogenboschplein 8
1324 WB Almere
Flevoland
0320-229900
www.ivio-opleidingen.nl
opleidingen@ivio.nl
IVIO-Opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
El Grecostraat 171
1328 ST Almere
Flevoland
0320-229900
www.ivio-opleidingen.nl
opleidingen@ivio.nl
Ik wil naar Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Hondsrug 19
3524 BP Utrecht
Utrecht
030-7854503
www.ikwilnaarnederland.nl
info@ikwilnaarnederland.nl
Jar opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Kwakelkade 21E
1823 CL Alkmaar
Noord-Holland
0226-313442
www.jaropleidingen.nl
post@jaropleidingen.nl
Jar opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Dr. van Nieveltweg 20
1901 GD Alkmaar
Noord-Holland
0226-313442
www.jaropleidingen.nl
post@jaropleidingen.nl
Jar opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Van Eedenplein 5
1702 GW Heerhugowaard
Noord-Holland
0226-313442
www.jaropleidingen.nl
post@jaropleidingen.nl
Jules Maastricht

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Bouillonstraat 12
6211 LH Maastricht
Limburg
043-3219726
www.jules-maastricht.nl
Kellebeek College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Zomergemstraat 4
4826 CW Breda
Noord-Brabant
076-5784747
www.kellebeek.nl
kellebeek@rocwb.nl
Kemeling taaltraining en tekstredactie

Examen­pro­gramma:
I +II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Harry Banninkstraat 42
1011 DD Amsterdam
Noord-Holland
0626022323
www.kemeling.com
hanneke@kemeling.com
Koning Willem I College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Onderwijsboulevard 1
5223 DE Den Bosch
Noord-Brabant
073-6249444
www.kw1c.nl
jo.janse@kw1c.nl
Kusters scholing & training BV.

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Westsingel 5c
5801 TT Venray
Limburg
0478-532132
www.kusters-scholing.nl
info@kusters-scholing.nl
Landstede

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Westeinde 33
3844 DD Harderwijk
Gelderland
088-8507800
www.landstede.nl
administratietoa@landstede.nl
Landstede

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Rechterland 1
8024AH Zwolle
Overijssel
088 - 850 81 00
www.landstedetrainingopleidingenadvies.nl
hvanhalteren@landstede.nl
Landstede

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Zwolsestraat 63A
8101 AB Raalte
Overijssel
088-8508200
www.landstede.nl
administratietoa@landstede.nl
Landstede

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Fuchsiastraat 1
8013 ZC Zwolle
Overijssel
088-8508100
www.landstede.nl
administratietoa@landstede.nl
Landstede, p/a Trefkoele

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Ruigedoornstraat 108
7721 BR Dalfsen
Overijssel
088-850 88 00
www.landstede.nl
administratietoa@landstede.nl
Language Courses The Hague

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Citroenstraat 44
2564 PM Den Haag
Zuid-Holland
070-3237929
www.languagecoursesthehague.nl
Language Partners

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Zevenheuvelenweg 48-A
6571 CK Nijmegen
Gelderland
024-3600700
www.languagepartners.nl
info@languagepartners.nl
Language Partners

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Ceresstraat 1
4811 CA Breda
Noord-Brabant
020-6852991
www.languagepartners.nl
info@languagepartners.nl
Language Partners

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Rhijnspoorplein 32
1018 TX Amsterdam
Noord-Holland
020-6852991
www.languagepartners.nl
info@languagepartners.nl
Language Partners

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Dr. van Deenweg 13
8025 BP Zwolle
Overijssel
038-4449263
www.languagepartners.nl
info@languagepartners.nl
Language Partners

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Hardwareweg 4
3821 BN Amersfoort
Utrecht
020-6852991
www.languagepartners.nl
info@languagepartners.nl
Language Partners

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Koninginnegracht 14-D
2514 AA Den Haag
Zuid-Holland
070-3588183
www.languagepartners.nl
info@languagepartners.nl
Language Partners

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Beursplein 37
3011 AA Rotterdam
Zuid-Holland
010-4052345
www.languagepartners.nl
info@languagepartners.nl
Lengkeek Taal Leren

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Schieweg 188
2636 KA Schipluiden
Zuid-Holland
06-20837565
www.lengkeektaalleren.nl
bernadette@lengkeektaalleren.nl
Lest Best

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Maliebaan 48 b
3581 CS Utrecht
Utrecht
030-8883791
www.lestbest.nl
info@lestbest.nl
Linda Lucia Taaltrainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Oude Hofstad 36
5211RG Den Bosch
Noord-Brabant
06-44878570
www.lindalucia.nl
lindaluciataaltrainingen@live.com
Lingua Franca Leiden

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Eijmerspoelstraat 8
2334 BX Leiden
Zuid-Holland
071-5173029
www.linguafranca.nl
linguafranca@ziggo.nl
Lingua Incognita

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Paradijslaan 34a
5611 KN Eindhoven
Noord-Brabant
06-10171855
www.lingua-incognita.nl
linguaincognita@kpnmail.nl
MK Dutch Class on Location

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Verlengde Hoogravenseweg 180
3525 BL Utrecht
Utrecht
06-24403006
www.dutchclassonlocation.nl
michaelkragten@hotmail.com
MaVie-Nt2 en logopedie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Wilhelminasingel 39
4817 JX Breda
Noord-Brabant
06-53297330
www.mavie-nt2.nl
mavie@live.nl
Mare Nostrum

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Arubastraat 2
1825 PV Alkmaar
Noord-Holland
072-5622100
www.taaltrainingalkmaar.nl
opbouwen@hotmail.com
Marijke Pos Dutch Language Training

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Pallieterstraat 57
1183 LB Amstelveen
Noord-Holland
06-18742651
www.dutchlanguagetraining.nl
info@dutchlanguagetraining.nl
Mentaal

Examen­pro­gramma:
I +II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Stationsplein 13 - 22
6512 AB Nijmegen
Gelderland
06 - 53 409 494
http://www.mentaaltraining.nl
info@mentaaltraining.nl
Mister Dutch

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Boezemsingel 478
3034 CD Rotterdam
Zuid-Holland
010-2400160
www.misterdutch.nl
taaltrainingen@misterdutch.nl
Mondo NT2-privé

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Evertsenstraat 15
4461 XN Goes
Zeeland
0118-472799
www.mondo-taal.nl
mondo@zeelandnet.nl
Mondo NT2-privé

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Offenbachlaan 30
4384 ME Vlissingen
Zeeland
0118-472798
www.mondo-taal.nl
mondo@zeelandnet.nl
Mondriaan Taal+ School

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Helena van Doeverenplantsoen 3
2512 ZB Den Haag
Zuid-Holland
088-6665555
www.rocmondriaan.nl
beternederlands@rocmondriaan.nl
Mrs Moneypenny Kantooropleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Antwerpsestraat 78
4611 AK Bergen op Zoom
Noord-Brabant
070-2500014
www.mrsmoneypenny.nl
info@mrsmoneypenny.nl
Mrs Moneypenny Kantooropleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Handelsweg 28
4387 PC Vlissingen
Zeeland
070-2500014
www.mrsmoneypenny.nl
info@mrsmoneypenny.nl
Mrs Moneypenny Kantooropleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Haven 4
2951 GC Alblasserdam
Zuid-Holland
070-2500014
www.mrsmoneypenny.nl
info@mrsmoneypenny.nl
Mrs Moneypenny Kantooropleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Rijswijkseplein 786
2516 LX Den Haag
Zuid-Holland
070-2500014
www.mrsmoneypenny.nl
info@mrsmoneypenny.nl
Mrs Moneypenny Kantooropleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Einsteinstraat 67
3316 GG Dordrecht
Zuid-Holland
070-2500014
www.mrsmoneypenny.nl
info@mrsmoneypenny.nl
Mrs Moneypenny Kantooropleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Krommeweg 1
2988 CB Ridderkerk
Zuid-Holland
070-2500014
www.mrsmoneypenny.nl
info@mrsmoneypenny.nl
Mrs Moneypenny Kantooropleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Ringdijk 8
2981 EW Ridderkerk
Zuid-Holland
070-2500014
www.mrsmoneypenny.nl
info@mrsmoneypenny.nl
Mrs Moneypenny Kantooropleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
West-Blaak 33
3012 KD Rotterdam
Zuid-Holland
070-2500014
www.mrsmoneypenny.nl
info@mrsmoneypenny.nl
Mrs Moneypenny Kantooropleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Stephensonstraat 45
2723 RN Zoetermeer
Zuid-Holland
070-2500014
www.mrsmoneypenny.nl
info@mrsmoneypenny.nl
Mrs Moneypenny Kantooropleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Stationweg 41
3331 LR Zwijndrecht
Zuid-Holland
070-2500014
www.mrsmoneypenny.nl
info@mrsmoneypenny.nl
NCB Projecten BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Jansbuitensingel 20
6811 AD Arnhem
Gelderland
088-8770000
www.ncbopleidingen.nl
info@ncbnet.nl
NCB Projecten BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Gasthuisring 54A
5041 DT Tilburg
Noord-Brabant
088-8770013
www.ncbopleidingen.nl
ncbtilburg@ncbnet.nl
NCB Projecten BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Plein 40-45 5/2
1063 KP Amsterdam
Noord-Holland
088-8770020
www.ncbopleidingen.nl
ncbamsterdam@ncbnet.nl
NCB Projecten BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Jaarbeursplein 22
3521 AP Utrecht
Utrecht
088-8770000
www.ncbopleidingen.nl
info@ncbnet.nl
NCB Projecten BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Zuidlarenstraat 57
2545 VP Den Haag
Zuid-Holland
088-8770070
www.ncbopleidingen.nl
ncbdenhaag@ncbnet.nl
NCB Projecten BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Kruisplein 25-6
3014 DB Rotterdam
Zuid-Holland
088-8770010
www.ncbopleidingen.nl
ncbrotterdam@ncbnet.nl
NL- Taalplein

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Herman Kuijkstraat 78
4191 AL Geldermalsen
Gelderland
06-14646082
www.nltaalplein.nl
info@nltaalplein.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Havikslaan 22
1021 EK Amsterdam
Noord-Holland
020-4923724
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Chris Lebeaustraat 4
1062 DC Amsterdam
Noord-Holland
020-4923724
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Donker Curtiusstraat 7
1051 JL Amsterdam
Noord-Holland
020-4923724
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Hullenbergweg 413
1101 CS Amsterdam
Noord-Holland
020-4923724
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Oostzijde 1
1502 BB Zaandam
Noord-Holland
020-4923724
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Brinkwal 3
3432 GA Nieuwegein
Utrecht
030-3031234
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Adriaen van Ostadelaan 140
3583 AM Utrecht
Utrecht
030-3031234
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Faustdreef 183
3561 LG Utrecht
Utrecht
030-3031234
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Amsterdamsestraatweg 283-2
3551 CE Utrecht
Utrecht
020-4923724
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Calandstraat 12
2521 AG Den Haag
Zuid-Holland
020-4923724
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Julianastraat 74 c
2316 NV Leiden
Zuid-Holland
020-4923724
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Provenierssingel 66 c
3033 EN Rotterdam
Zuid-Holland
020-4923724
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Herenwaard 183-3
2716 XV Zoetermeer
Zuid-Holland
020-4923724
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NVA

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Bloemendalse Binnenpoort 7
3811 GD Amersfoort
Utrecht
033-4619520
www.nva-amersfoort.nl
info@nva-amersfoort.nl
NedLes

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Nieuwe Herengracht 145
1011 SG Amsterdam
Noord-Holland
020-6243510
www.nedles.nl
info@nedles.nl
Noor Onderwijs & Burgerschap

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Vredenoordplein 60
3061 PX Rotterdam
Zuid-Holland
06-38695177
www.noor-ob.nl
info@noor-ob.nl
Noorderpoort- school voor educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Opwierdeweg 2
9902 RC Appingedam
Groningen
0596-692929
www.noorderpoort.nl/volwassenen/inburgering
educatieappingedam@noorderpoort.nl
Noorderpoort- school voor educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Van Ketwich Verschuurlaan 100
9727 SW Groningen
Groningen
050-3677540
www.noorderpoort.nl/volwassenen/inburgering
inburgering@noorderpoort.nl
Noorderpoort- school voor educatie

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Laan van de Sport 4
9603 TG Hoogezand
Groningen
050-3677540
www.noorderpoort.nl/volwassenen/inburgering
educatiehoogezand@noorderpoort.nl
Noorderpoort- school voor educatie

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Continentenlaan 4
9501 DG Stadskanaal
Groningen
0599-692480
www.noorderpoort.nl/volwassenen/inburgering
inburgering@noorderpoort.nl
Noorderpoort- school voor educatie

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Hertenkampstraat 6
9641 GA Veendam
Groningen
0598-686363
www.noorderpoort.nl/volwassenen/inburgering
educatieveendam@noorderpoort.nl
Noorderpoort- school voor educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
P.C. Hooftlaan 1
9673 GS Winschoten
Groningen
0597-670974
www.noorderpoort.nl/volwassenen/inburgering
educatiewinschoten@noorderpoort.nl
Noorderpoort- school voor educatie

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Warfstraat 1
9951 BS Winsum
Groningen
050-3677540
www.noorderpoort.nl/volwassenen/inburgering
educatiewinsum@noorderpoort.nl
Nt2 Digitaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Ouddiemerlaan 104
1111 HL Diemen
Noord-Holland
06-18988289
www.nt2digitaal.nl
info@nt2digitaal.nl
OCD opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Bedrijvenpark Twente 305
7602 KL Almelo
Overijssel
0546-549129
www.ocdopleidingen.nl
info@ocdopleidingen.nl
OCD opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Keizerstraat 39
7411 HE Deventer
Overijssel
0570-629682
www.ocdopleidingen.nl
info@ocdopleidingen.nl
OCD opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Lansinkesweg 4
7212 AD Hengelo
Overijssel
0570-629682
www.ocdopleidingen.nl
info@ocdopleidingen.nl
OCD opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Dr. Stolteweg 44
8025 AX Zwolle
Overijssel
0570-629682
www.ocdopleidingen.nl
info@ocdopleidingen.nl
PCI Languages

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Bachlaan 43
1817 GH Alkmaar
Noord-Holland
072-5121190
www.pcilanguages.com
info@pcilanguages.com
PIBLW-Reintegratie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Dr. Schaepmanlaan 92
4702 GZ Roosendaal
Noord-Brabant
0115-610905
www.piblw.nl
info@piblw.nl
PIBLW-Reintegratie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Tabakstraat 22
4561 HW Hulst
Zeeland
0115-610905
www.piblw.nl
info@piblw.nl
PIBLW-Reintegratie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Stadhouderslaan 1
4501 KE Oostburg
Zeeland
0115-610905
www.piblw.nl
info@piblw.nl
PIBLW-Reintegratie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Mr. F.J. Haarmanweg 25 a
4538 AN Terneuzen
Zeeland
0115-610905
www.piblw.nl
info@piblw.nl
Pace Taleninstituut

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Tweede Oosterparkstraat 227
1092 BL Amsterdam (oost)
Noord-Holland
020 42 88 602
www.pacetaleninstituut.nl
info@pacetaleninstituut.nl
Pace Taleninstituut

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
IJsbaanpad 9
1076 CV Amsterdam (zuid)
Noord-Holland
020 42 88 602
www.pacetaleninstituut.nl
info@pacetaleninstituut.nl
Pieter Quint Instituut

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Havikstraat 1-3
3514 TL Utrecht
Utrecht
030-2719739
www.pieterquint.nl
info@pieterquint.nl
Plezier in taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Maria Rutgerslaan 92
2135 PH Hoofddorp
Noord-Holland
023-5655147
www.plezierintaal.nl
mail@plezierintaal.nl
Poldertaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Buitenom 232
2512 XD Den Haag
Zuid-Holland
06-22770928
www.poldertaal.nl
info@poldertaal.nl
Prisma Opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Computerweg 24
3542 DR Utrecht
Utrecht
085 - 4016836
www.prismaopleidingen.nl
info@prismaopleidingen.nl
Prolingua Dutch Courses

Examen­pro­gramma:
I +II

Lesvorm:
- individueel
Het Ven 28
1115 HB Duivendrecht
Noord-Holland
06 39666411
www.prolingua-dutch-courses.nl
info@prolingua.nl
Quality Communication B.V.

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Pascalstraat 20
3771 RT Barneveld
Gelderland
0342-422866
www.qualitycommunication.nl
info@qualitycommunication.nl
ROC A12

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Zonnebloemstraat 25
3772 GR Barneveld
Gelderland
0342-405111
www.roca12.nl
info@roca12.nl
ROC A12

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Reehorsterweg 80
6717 LG Ede
Gelderland
0318-455500
www.roca12.nl
info@roca12.nl
ROC A12, afdeling Educatie

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Costerweg 5
6702 AA Wageningen
Gelderland
0317-420787
www.roca12.nl
info@roc.a12.nl
ROC Da Vinci College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Leerparkpromenade 100
3312 KW Dordrecht
Zuid-Holland
088-6572657
www.davinci.nl
www.davinci.nl/contact-en-service/opleidingen
ROC Da Vinci College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Karel Doormanweg 8
3317 ZD Dordrecht
Zuid-Holland
088-6572657
www.davinci.nl
www.davinci.nl/contact-en-service/opleidingen
ROC Da Vinci College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Beetsstraat 7B
3261 PL Oud-Beijerland
Zuid-Holland
088-6572657
www.davinci.nl
www.davinci.nl/contact-en-service/opleidingen
ROC Da Vinci College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Mollenburgseweg 82
4205 NB Gorinchem
Zuid-Holland
088-6572657
www.davinci.nl
www.davinci.nl/contact-en-service/opleidingen
ROC Da Vinci College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Perzikstraat 7A
4261 KC Wijk en Aalburg
Zuid-Holland
088-6572657
www.davinci.nl
www.davinci.nl/contact-en-service/opleidingen
ROC De Leijgraaf, locatie Cuijk

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Jan van Cuijkstraat 52
5431 GC Cuijk
Noord-Brabant
088-0177618
www.leijgraaf.nl
astrid.gelderman@leijgraaf.nl
ROC De Leijgraaf, locatie Oss

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Euterpelaan 100
5344 CS Oss
Noord-Brabant
088-0177618
www.leijgraaf.nl
astrid.gelderman@leijgraaf.nl
ROC De Leijgraaf, locatie Uden/Veghel

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Udenseweg 2
5405 PA Uden
Noord-Brabant
088-0177618
www.leijgraaf.nl
astrid.gelderman@leijgraaf.nl
ROC Friese Poort Bedrijfsopleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Espelerlaan 74
8302 DC Emmeloord
Flevoland
058-2339966
www.rocfriesepoort.nl
volwassenen@rocfriesepoort.nl
ROC Friese Poort Bedrijfsopleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Lange Riet 2
8321 XA Urk
Flevoland
058-2339966
www.rocfriesepoort.nl
volwassenen@rocfriesepoort.nl
ROC Friese Poort Bedrijfsopleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Birdaarderstraatweg 125
9101 CZ Dokkum
Friesland
058-2339966
www.rocfriesepoort.nl
volwassenen@rocfriesepoort.nl
ROC Friese Poort Bedrijfsopleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Anne Wadmanwei 6
8914 BD Leeuwarden
Friesland
058-2339966
www.rocfriesepoort.nl
volwassenen@rocfriesepoort.nl
ROC Friese Poort Bedrijfsopleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Wilaarderburen 1
8924 JK Leeuwarden
Friesland
058-2339966
www.rocfriesepoort.nl
volwassenen@rocfriesepoort.nl
ROC Kop van Noord-Holland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Arubastraat 2
1825 PV Alkmaar
Noord-Holland
0223-611200
www.rockopnh.nl
info@rockopnh.nl
ROC Kop van Noord-Holland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Kievitstraat 31
1781 ZA Den Helder
Noord-Holland
0223-611200
www.rockopnh.nl
info@rockopnh.nl
ROC Kop van Noord-Holland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Blauwe Berg 3
1625 NT Hoorn
Noord-Holland
0223-611200
www.rockopnh.nl
info@rockopnh.nl
ROC Leeuwenborgh

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
Sibemaweg 20
6224 DC Maastricht
Limburg
088-0015058
www.leeuwenborgh.nl
c.oudendijk@leeuwenborgh.nl
ROC Leeuwenborgh

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Arendstraat 12
6135 KT Sittard-Geleen
Limburg
088-0015435
www.leeuwenborgh.nl
a.versteeg@leeuwenborgh.nl
ROC Nijmegen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Marterstraat 45
6531 KA Nijmegen
Gelderland
0900-9509
www.roc-nijmegen.nl
educatie@roc-nijmegen.nl
ROC Rijn Ijssel, Entree en Maatwerk

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Utrechtsestraat 40-42
6811 LZ Arnhem
Gelderland
026-3129200
www.rijnijssel.nl/maatwerk
info@rijnijssel.nl
ROC Rivor

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Voor de Kijkuit 5
4001 HG Tiel
Gelderland
0344-656200
www.rocrivor.nl
info@rocrivor.nl
ROC van Flevoland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Louis Armstrongweg 36-42
1311 RK Almere
Flevoland
036-5477305
www.rocvf.nl
educatie@rocvf.nl
ROC van Flevoland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Straat van Florida 1
1334 PA Almere
Flevoland
036-5477305
www.rocvf.nl
educatie@rocvf.nl
ROC van Flevoland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Agorawagenplein 1
8224 KP Lelystad
Flevoland
036-5477305
www.rocvf.nl
educatie@rocvf.nl
ROC van Twente

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Thorbeckelaan 184
7604 XK Almelo
Overijssel
0546-809535
www.rocvantwente.nl/educatie
educatie@rocvantwente.nl
ROC van Twente

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Spinnerstraat 29a
7545 TP Enschede
Overijssel
053-8518614
www.rocvantwente.nl/educatie
educatie@rocvantwente.nl
ROC van Twente

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Lansinkesweg 4
7553 AE Hengelo
Overijssel
074-8525809
www.rocvantwente.nl/educatie
educatie@rocvantwente.nl
ROC van Twente

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Steenstraat 105
7571 BJ Oldenzaal
Overijssel
0541-581090
www.rocvantwente.nl/educatie
educatie@rocvantwente.nl
Radboud in'to Languages

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Erasmusplein 1
6525 HT Nijmegen
Gelderland
024-3612159
www.radboudintolanguages.nl
info@into.ru.nl
Rondje Taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Van Gentstraat 8
6712 KD Ede
Gelderland
06-33637164
www.rondjetaal.nl
info@rondjetaal.nl
Roodwitblauw/Nederlands op Maat

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
De Hoef 27
6708 DB Wageningen
Gelderland
0317-412592
www.roodwitblauw.com
info@roodwitblauw.com
Rotterdamse Volksuniversiteit

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Heemraadssingel 275-277
3023 BE Rotterdam
Zuid-Holland
010-4761200
www.volksuniversiteitrotterdam.nl
info@vu-rotterdam.nl
Rotterdamse Volksuniversiteit, locatie Zuid

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Palmentuin 77
3078 KJ Rotterdam
Zuid-Holland
010-4761200
www.volksuniversiteitrotterdam.nl
info@vu-rotterdam.nl
SNV Brabant Centraal Stichting Nieuwkomers en Vluchtelingenwerk Brabant Centraal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
J.F. Kennedylaan 38
4811 ET Breda
Noord-Brabant
013-5363630
www.snvbrabantcentraal.nl
kmulders@snvbrabantcentraal.nl
STE Languages

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Poststraat 8
6135 KR Sittard
Limburg
040-2452860
www.ste.nl
info@ste.nl
STE Languages

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Heggeranklaan 1 (tot 31-12-2016)
5643 BP Eindhoven
Noord-Brabant
040-2452860
www.ste.nl
info@ste.nl
STE Languages

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Aalsterweg 3 (vanaf 01-01-2017)
5615 CA Eindhoven
Noord-Brabant
040-2452860
www.ste.nl
info@ste.nl
Sagènn Educatie BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Korenmarkt 7
4611 RD Bergen op Zoom
Noord-Brabant
088-4446000
www.sagenn.nl
educatie@sagenn.nl
Sagènn Educatie BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Bennekelstraat 131
5654 DD Eindhoven
Noord-Brabant
088-4446000
www.sagenn.nl
educatie@sagenn.nl
Sagènn Educatie BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Spoorlaan 21a
5038 CB Tilburg
Noord-Brabant
088-4446000
www.sagenn.nl
educatie@sagenn.nl
Sagènn Educatie BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Gerard Doustraat 220
1073 XB Amsterdam
Noord-Holland
088-4446000
www.sagenn.nl
educatie@sagenn.nl
Sagènn Educatie BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Chris Lebeaustraat 4
1062 DC Amsterdam
Noord-Holland
088-4446000
www.sagenn.nl
educatie@sagenn.nl
Sagènn Educatie BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Van Nesstraat 25A
2404 AV Alphen a/d Rijn
Zuid-Holland
088-4446000
www.sagenn.nl
educatie@sagenn.nl
Sagènn Educatie BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Calandstraat 12
2521 AG Den Haag
Zuid-Holland
088-4446000
www.sagenn.nl
educatie@sagenn.nl
Sagènn Educatie BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Stieltjesstraat 20
3071 JX Rotterdam
Zuid-Holland
088-4446000
www.sagenn.nl
educatie@sagenn.nl
Saxion

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Handelskade 75
7417 DH Deventer
Overijssel
088-0193669
www.saxion.nl/taalexpert
teamtaalNt2.scc@saxion.nl
Saxion

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
M.H. Tromplaan 28
7513 AB Enschede
Overijssel
088-0193669
www.saxion.nl/taalexpert
teamtaalNt2.scc@saxion.nl
Scalda, College voor Educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Bessestraat 4
4462 CM Goes
Zeeland
0113-558001
www.scalda.nl
educatie@scalda.nl
Scalda, College voor Educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Ravensteijnweg 1
4337 PG Middelburg
Zeeland
0118-559000
www.scalda.nl
educatie@scalda.nl
Scalda, College voor Educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Vlietstraat 11a
4535 HA Terneuzen
Zeeland
0115-641600
www.scalda.nl
educatie@scalda.nl
Scalda, College voor Educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
De Huijbertstraat 35
4301 LB Zierikzee
Zeeland
0118-558635
www.scalda.nl
educatie@scalda.nl
Scalda, College voor Educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Voorstraat 15
3247 CD Dirksland
Zuid-Holland
0118-558635
www.scalda.nl
educatie@scalda.nl
Serasta trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Oosthavenkade 42
3134 NW Vlaardingen
Zuid-Holland
010-2499599
www.inburgering-cursus.nl
info@serasta.nl
Serasta trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Brusselweg 20
3137 NK Vlaardingen
Zuid-Holland
010-2499599
www.inburgering-cursus.nl
info@serasta.nl
Stichting ITOM-taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Industrieweg 14
9403 AA Assen
Drenthe
06-57121166
www.itomtaal.nl
stichting@itomtaal.nl
Stichting ITOM-taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Wethouder Donkerstraat 32
7741 TP Coevorden
Drenthe
06-57121166
www.itomtaal.nl
stichting@itomtaal.nl
Stichting ITOM-taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Parallelweg 36
7822 GM Emmen
Drenthe
06-57121166
www.itomtaal.nl
stichting@itomtaal.nl
Stichting ITOM-taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Mr. H. Smeengestraat 46
7963 BP Ruinen
Drenthe
06-57121166
www.itomtaal.nl
stichting@itomtaal.nl
Stichting ITOM-taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Petrus Driessenstraat 46
9741 CC Groningen
Groningen
06-57121166
www.itomtaal.nl
stichting@itomtaal.nl
Stichting ITOM-taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Multatulistraat 28
9602 BB Hoogezand
Groningen
06-57121166
www.itomtaal.nl
stichting@itomtaal.nl
Stichting ITOM-taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Tolberterstraat 36
9351 BH Leek
Groningen
06-57121166
www.itomtaal.nl
stichting@itomtaal.nl
Stichting ITOM-taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Harm Hinderstraat 54
9665 RC Oude Pekela
Groningen
06-57121166
www.itomtaal.nl
stichting@itomtaal.nl
Stichting ITOM-taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Blankensteinkade 2
9641 JZ Veendam
Groningen
06-57121166
www.itomtaal.nl
stichting@itomtaal.nl
Stichting ITOM-taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Jacob Catsstraat 36
7551 BE Hengelo
Overijssel
06-57121166
www.itomtaal.nl
stichting@itomtaal.nl
Stichting Leren in Oss

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Bram van den Bergstraat 135
5348 JZ Oss
Noord-Brabant
06-81786770
www.lereninoss.nl
Stichting VluchtelingenWerk Amstel tot Zaan

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Surinameplein 122
1058 GV Amsterdam
Noord-Holland
020-6277745
www.vluchtelingenwerk.nl/amsteltotzaan
inburgering@svaz.nl
Stichting VluchtelingenWerk Amstel tot Zaan

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Geldershoofd 80
1103 GB Amsterdam Z.O.
Noord-Holland
020-6277745
www.vluchtelingenwerk.nl/amsteltotzaan
inburgering@svaz.nl
Stichting VluchtelingenWerk Amstel tot Zaan

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
A. van Schendellaan 59
1422 LB Uithoorn
Noord-Holland
020-6277745
www.vluchtelingenwerk.nl/amsteltotzaan
inburgering@svaz.nl
Stichting VluchtelingenWerk Amstel tot Zaan

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Jufferstraat 4
1508 GV Zaandam
Noord-Holland
075-6173297
www.vluchtelingenwerk.nl/amsteltotzaan
inburgering@svaz.nl
Stichting VluchtelingenWerk Amstel tot Zaan

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Oostzijde 1
1502 BB Zaandam
Noord-Holland
075-6173297
www.vluchtelingenwerk.nl/amsteltotzaan
inburgering@svaz.nl
Suitcase talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
De Paal 104-106
1351 JJ Almere
Flevoland
036-5367482
www.suitcase.nl
info@suitcase.nl
TAMA Groep

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Utrechtsestraat 112
2408 GS Alphen a/d Rijn
Zuid-Holland
0172-244266
www.tamagroep.nl
sjoosten@tama-tc.nl
TAMA Talentcentrum

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Potgieterslaan 10 E
2394 VE Hazerswoude-Rijndijk
Zuid-Holland
0172-244266
www.tamatalent.nl
sjoosten@tama-tc.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Belgiëplein 8
4826KT Breda
Noord-Brabant
06-40121413
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Platinadijk 66
4706 LJ Rosendaal
Noord-Brabant
06-40121413
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Oudelandselaan 147
2652ER Berkel en Rodenrijs
Zuid-Holland
06-40121413
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TNA Taalcursus

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Phoenixstraat 66
2611 AM Delft
Zuid-Holland
n.v.t.
www.tnataalcursus.nl
tnataalcursus@gmail.com
TU Delft, faculteit TBM, ITAV

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Jaffalaan 5
2628 BX Delft
Zuid-Holland
015-2784124
www.dm.tudelft.nl
delftsemethode@tudelft.nl
Taal & COAST op Maat

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Harriët Freezerstraat 117A
1103 JP Amsterdam
Noord-Holland
020-6090522
www.taalopmaat.nl
taalopmaat@gmail.com
Taal Actief, taaltraining Nederlands Anderstaligen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Paul Guillaumestraat 25
5931 CH Tegelen
Limburg
077-3730006
www.taal-actief.nl
Taal Trainingen Twente

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
S.N. Menkostraat 24
7523 DX Enschede
Overijssel
053-4331123
www.taaltrainingentwente.nl
erie.betlem@taaltrainingentwente.nl
Taal Trainingen Twente

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Pijlhuishorst 11
7531 KE Enschede
Overijssel
053-4360503
www.taaltrainingentwente.nl
info@petra-scheltinga.nl
Taal&Talent

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Duivenkamp 844
3607 WG Maarssen
Utrecht
n.v.t.
www.taalentalent.nl
jorijn@taalentalent.nl
TaalResultaat

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Rietvoorndaal 32
2553 NK Den Haag
Zuid-Holland
06-45400444
www.taalresultaat.nl
info@taalresultaat.nl
TaalSterk

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Luttenberg 60
3825 EG Amersfoort
Utrecht
06-33723344
www.taalsterk-amersfoort.nl
info@taalsterk-amersfoort.nl
Taalbureau Eemland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Vaardehoogtweg 4
3763 LM Soest
Utrecht
06-29435778
www.taalbureau-eemland.nl
info@bureau-eemland.nl
Taalbureau Eemland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Vogelpad 1
3752 KV Bunschoten
Utrecht
06-29435778
www.taalbureau-eemland.nl
info@bureau-eemland.nl
Taalbureau Huijts

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Elzenbroek 22
4822 XD Breda
Noord-Brabant
06-24345765
www.taalbureauhuijts.nl
info@taalbureauhuijts.nl
Taalbureau Huijts

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Paardeweide 5
4824 EH Breda
Noord-Brabant
06-24345765
www.taalbureauhuijts.nl
info@taalbureauhuijts.nl
Taalcentrum Europoort

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Rijksstraatweg 36
3223 KA Hellevoetsluis
Zuid-Holland
0181-470454
www.taalcentrum.eu
info@taalcentrum.eu
Taalkrachtig

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Puttershof 33
3451 LC Vleuten
Utrecht
06-44706163
www.taalkrachtig.com
m.siemonsma@taalkrachtig.com
Taalles Utrecht

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Van Swindenstraat 119
3514 XR Utrecht
Utrecht
06 30339966
www.taallesutrecht.nl
info@taallesutrecht.nl
Taalnetwerk

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Prins Mauritsplein 28
2582 ND Den Haag
Zuid-Holland
070 212 8240
www.taalnetwerk.nl
info@taalnetwerk.nl
TaalophetWerk

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Mauritslaan 55
2741 CE Waddinxveen
Zuid-Holland
088-5252525
leernederlandsindenhaag.nl
taalophetwerk@live.nl
Taalpartners

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Eendrachtsstraat 12
3012 XL Rotterdam
Zuid-Holland
06-33882898
www.taalpartners.nl
info@taalpartners.nl
Taalpraktijk op Maat

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Sportlaan 39
2806 HA Gouda
Zuid-Holland
06-30564304
n.v.t.
jldijkstra@tele2.nl
Taalschool En nu Nederlands

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Kortestraat 16
6811 EP Arnhem
Gelderland
06-46699050
www.ennunederlands.nl
taalschool@ennunederlands.nl
Taalsupport

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Overhoven 124
6136 EH Sittard
Limburg
046-4584699
n.v.t.
taalsupport@home.nl
Taalswitch

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Puttenkampstraat 1
7531 AC Enschede
Overijssel
053-2301616
www.taalswitch.nl
info@taalswitch.nl
Taalthuis

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Havenstraat 26
5211 WC s Hertogenbosch
Noord-Brabant
06-13913516
www.taalthuis.nl
info@taalthuis.nl
Taalthuis

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Van Baerlestraat 13
1071 AM Amsterdam
Noord-Holland
06-13913516
www.taalthuis.nl
info@taalthuis.nl
Taalthuis

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Lorentzplein 25
2012 HH Haarlem
Noord-Holland
06-13913516
www.taalthuis.nl
info@taalthuis.nl
Taalthuis

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Noordse Bosje 18
1211 BG Hilversum
Noord-Holland
06-13913516
www.taalthuis.nl
info@taalthuis.nl
Taalthuis

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Utrechtseweg 7
3811 NA Amersfoort
Utrecht
06-13913516
www.taalthuis.nl
info@taalthuis.nl
Taalthuis

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Biltstraat 192
3572 BR Utrecht
Utrecht
06-13913516
www.taalthuis.nl
info@taalthuis.nl
Taalthuis

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Frederik Hendriklaan 85
2582 BV Den Haag
Zuid-Holland
06-13913516
www.taalthuis.nl
info@taalthuis.nl
Taalthuis

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Schipholweg 66
2316 XE Leiden
Zuid-Holland
06-13913516
www.taalthuis.nl
info@taalthuis.nl
Taaltrainer NT2 Femmie van Efferink

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Wezenland 336
7415 JH Deventer
Overijssel
06-26541153
https://www.linkedin.com/pub/femmie-van-efferink/37/2b8/a67
fvanefferink@gmail.com
Taaltraining Alkmaar

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
De Bregjesakker 25
1831 EP Alkmaar
Noord-Holland
06-28291714
www.taaltrainingalkmaar.nl
opbouwen@hotmail.com
Taalwereld regio Westland / Haaglanden

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Prinsegracht 6
2675 AR Westland
Zuid-Holland
06-36226745
www.taalwereld.net
info@taalwereld.net
Taalzeker

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Verlengde Hoogravenseweg 91
3525 BB Utrecht
Utrecht
06-41085365
www.taalzeker.nl
emily@taalzeker.nl
Talen Training Centrum

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Burg. Grothestraat 61
3761 CL Soest
Utrecht
035-6021144
www.talentraining.nl
info@talentraining.nl
Talen Twente

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Rigtersbleek Zandvoort 10-1.33
7521 BE Enschede
Overijssel
053-4317842
www.talentwente.nl
info@talentwente.nl
Talencentrum Holland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Sportstraat 31-II
1076 TR Amsterdam
Noord-Holland
06-23464253
www.talencentrumholland.nl
info@talencentrumholland.nl
Talencentrum Rijksuniversiteit Groningen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Oude Kijk in 't Jatstraat 26
9712 EK Groningen
Groningen
050-3635802
www.rug.nl/talencentrum
talencentrum@rug.nl
Taleninstituut Linguacom

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Berkenlaan 14
5941 EB Velden
Limburg
077-4722790
www.lingu.nl
info@lingu.nl
Talent voor Taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Rozentuin 27
2272 XA Voorburg
Zuid-Holland
06-48861056
www.talentvoortaal.nl
info@talentvoortaal.nl
Taliger Taaltraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Hoornmeen 25
3844 JD Harderwijk
Gelderland
06-44052984
www.taliger.webklik.nl
pluim6_14@hotmail.com
Tijd voor Taal in Zeeland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Stoofstraat 7 (tot 07-11-2016)
4461 CB Goes
Zeeland
06-41266361
www.tijdvoortaal.nu
tijdvoortaalingoes@gmail.com
Tijd voor Taal in Zeeland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Nieuwstraat 29 (vanaf 08-11-2016)
4461 CD Goes
Zeeland
06-41266361
www.tijdvoortaal.nu
tijdvoortaalingoes@gmail.com
Tilburg University - Language Center

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Warandelaan 2 Academia Building
5037 AB Tilburg
Noord-Brabant
013-4668000
www.tilburguniversity.edu/nl/onderwijs/taalcursussen
languagecourses@tilburguniversity.edu
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
F. van Blankenheimstraat 17
7415 VS Deventer
Gelderland
088 - 3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Spuistraat 48
7417 WZ Deventer
Gelderland
088 - 3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Academiestraat 5
3841 ES Harderwijk
Gelderland
088 - 3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Ruijs de Beerenbrouckstraat 106
7204 MN Zutphen
Gelderland
088 - 3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Marcantilaan 497
1051 MJ Amsterdam
Noord-Holland
088 - 3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Baarsjesweg 224
1058 AA Amsterdam
Noord-Holland
088 - 3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Osdorperban 1-33
1068 LD Amsterdam
Noord-Holland
088 - 3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Bijlmerdreef 1289
1103 TV Amsterdam
Noord-Holland
088 - 3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Cornelis Troostplein 23
1072 CJ Amsterdam
Noord-Holland
088 - 3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Johan de Wittlaan 11a
3445 AG Woerden
Utrecht
088 - 3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
Tornante Trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Goudsesingel 317
3032 EN Rotterdam
Zuid-Holland
010-7420465
www.tornantetrainingen.nl
info@tornantetrainingen.nl
Tornante Trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Riederlaan 200
3074 CL Rotterdam
Zuid-Holland
010-7420465
www.tornantetrainingen.nl
info@tornantetrainingen.nl
Tornante Trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
1e Pijnackerstraat 64
3036 GK Rotterdam
Zuid-Holland
010-7420465
www.tornantetrainingen.nl
info@tornantetrainingen.nl
Tornante Trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Abel Tasmanlaan 78
3133 AB Vlaardingen
Zuid-Holland
010-7420465
www.tornantetrainingen.nl
info@tornantetrainingen.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Burg. Wuitenweg 39-C
9203 KA Drachten
Friesland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Oostergoweg 2
8932 PG Leeuwarden
Friesland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Griffioenpark 10
8471 KP Wolvega
Friesland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Waddenweg 4
9933 KH Delfzijl
Groningen
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Warfstraat 1
9951 BS Winsum
Groningen
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
In de Cramer 14c
6411 RS Heerlen
Limburg
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Donderbergweg 47-49
6043 JA Roermond
Limburg
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Markt 4
5531 BA Bladel
Noord-Brabant
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Salvador Allendelaan 9
5231 BZ Den Bosch
Noord-Brabant
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Dijk 7
5521 AW Eersel
Noord-Brabant
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Camphuysenstraat 1
5615 KS Eindhoven
Noord-Brabant
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Molenstraat 23
5664 HV Geldrop
Noord-Brabant
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Anne Frankplein 12
5122 CB Rijen
Noord-Brabant
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Sterrenlaan 15
5503 BG Veldhoven
Noord-Brabant
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Bijlmerdreef 1289
1103 TV Amsterdam
Noord-Holland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Steenhouwerskwartier 6
1967 KD Heemskerk
Noord-Holland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Europalaan 20
3526 KS Utrecht
Utrecht
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Van de Spiegelstraat 2
4461 LL Goes
Zeeland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Kluizenaarsbocht 6
2614 GT Delft
Zuid-Holland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Hoge Kade 50
3341 BE Hendrik-Ido-Ambacht
Zuid-Holland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Oudelandstraat 75
3073 LJ Rotterdam
Zuid-Holland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Jan van Avennesstraat 32
3117 PR Schiedam
Zuid-Holland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Margrietstraat 16
5141 GM Waalwijk
Zuid-Holland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Herenwaard 177
2716 XV Zoetermeer
Zuid-Holland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Twega

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Barkmolenstraat 151
9723 DD Groningen
Groningen
06 52 37 17 63
www.twega.nl
g.bosma@twega.nl
Twintaal Trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Westrak 66
3844 LE Harderwijk
Gelderland
06-25590304
www.twintaal.nl
info@twintaal.nl
Universiteit van Amsterdam, INTT

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Spuistraat 134
1012 VB Amsterdam
Noord-Holland
020-5254642
www.intt.uva.nl
intt@uva.nl
Up2Learn Taaltrajecten BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Rijswijkseweg 60
2516 EH Den Haag
Zuid-Holland
070-2629145
www.up2learntaaltrajecten.nl
info@up2learntaaltrajecten.nl
Utile Dulci Training & Coaching

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Oude Graafseweg 102 - 104
6543 PT Nijmegen
Gelderland
06-12686867
www.utiledulci.nl
info@utiledulci.nl
Verseau trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Palissander 402
3315 MX Dordrecht
Zuid-Holland
06-24643376
www.verseautrainingen.nl
info@verseautrainingen.nl
VluchtelingenWerk Limburg

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Putgraaf 3
6411 GT Heerlen
Limburg
045-5712640
www.vluchtelingenwerk.nl/limburg
inburgeren@vwlimburg.nl
VluchtelingenWerk Limburg

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Hertogsingel 98-100
6200 AV Maastricht
Limburg
043-3211386
www.vluchtelingenwerk.nl/limburg
inburgeren@vwlimburg.nl
VluchtelingenWerk Limburg

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Looskade 8
6041 LE Roermond
Limburg
0475-338037
www.vluchtelingenwerk.nl/limburg
inburgeren@vwlimburg.nl
VluchtelingenWerk Limburg

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Geenstraat 32a
6162 XZ Sittard-Geleen
Limburg
046-4110111
www.vluchtelingenwerk.nl/limburg
inburgeren@vwlimburg.nl
VluchtelingenWerk Limburg

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Hogeweg 297a
5914 BC Venlo
Limburg
077-3870633
www.vluchtelingenwerk.nl/limburg
inburgeren@vwlimburg.nl
VluchtelingenWerk Midden-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Grote Markt 111-113
1315 JC Almere
Flevoland
030-2340676
www.vluchtelingenwerk.nl/middennederland
inburgering@vwmn.nl
VluchtelingenWerk Midden-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Onderdoor 158
3995 DX Houten
Utrecht
030-2340676
www.vluchtelingenwerk.nl/middennederland
inburgering@vwmn.nl
VluchtelingenWerk Midden-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Brinkwal 3
3432 GA Nieuwegein
Utrecht
030-2340676
www.vluchtelingenwerk.nl/middennederland
inburgering@vwmn.nl
VluchtelingenWerk Midden-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Stadsplein 6
3431 LZ Nieuwegein
Utrecht
030-2340676
www.vluchtelingenwerk.nl/middennederland
inburgering@vwmn.nl
VluchtelingenWerk Midden-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Weverstedehof 7A
3431 HR Nieuwegein
Utrecht
030-2340676
www.vluchtelingenwerk.nl/middennederland
inburgering@vwmn.nl
VluchtelingenWerk Midden-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Amsterdamsestraatweg 283
3551 CE Utrecht
Utrecht
030-2340676
www.vluchtelingenwerk.nl/middennederland
inburgering@vwmn.nl
VluchtelingenWerk Midden-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
J.P. Coenstraat 119
3531 ES Utrecht
Utrecht
030-2340676
www.vluchtelingenwerk.nl/middennederland
inburgering@vwmn.nl
VluchtelingenWerk Midden-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Adriaen van Ostadelaan 140
3583 AM Utrecht
Utrecht
030-2340676
www.vluchtelingenwerk.nl/middennederland
inburgering@vwmn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Overcingellaan 17
9401 LA Assen
Drenthe
0592-310295
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwmaasdelta.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Parallelweg 36
7822 GM Emmen
Drenthe
0591-649145
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Willemskade 27
7902 AV Hoogeveen
Drenthe
n.v.t.
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Doornakker 27
9302 DC Roden
Drenthe
088-8789626
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Brummelkant 2
9502 BB Stadskanaal
Drenthe
0599-618154
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Schoolstraat 31
9285 NE Buitenpost
Friesland
n.v.t.
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Mr. W.M. Oppedijk v. Veenweg 8
9251 GA Burgum
Friesland
0511-469145
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Betterwird 34
9101 PB Dokkum
Friesland
0519-297373
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Berglaan 12
9203 EG Drachten
Friesland
06-44371174
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Dr. Wumkeslaan 4
8442 EM Heerenveen
Friesland
0513-650816
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Midstraat 69
8501 AE Joure
Friesland
0513-410694
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Spaanderbank 7a
8531 DX Lemmer
Friesland
0514-562171
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Dr. Obe Postmastraat 1B
8602 XV Sneek
Friesland
0515-426726
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Goudlaan 297
9743 CH Groningen
Groningen
050-5757290
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Industrieweg 7
9981 GJ Uithuizen
Groningen
n.v.t.
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Warfstraat 1
9951 BS Winsum
Groningen
0595-577402
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Zuidwest Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Julianastraat 74 c
2316 NZ Leiden
Zuid-Holland
071-3411190
www.vluchtelingenwerk.nl/maasdelta
inburgering@vwmaasdelta.nl
VluchtelingenWerk Zuidwest Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Herenwaard 183
2716 XV Zoetermeer
Zuid-Holland
071-3411190
www.vluchtelingenwerk.nl/maasdelta
inburgering@vwmaasdelta.nl
Volksuniversiteit Amsterdam

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Rapenburgerstraat 73
1011 VK Amsterdam
Noord-Holland
020-6261626
www.volksuniversiteitamsterdam.nl
frans.van.hercules@vua-ams.nl
Volksuniversiteit Breda

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Dr. van Mierlostraat 37
4811 NK Breda
Noord-Brabant
076-5217233
www.volksuniversiteit-breda.nl
breda@volksuniversiteit.nl
Volksuniversiteit Groningen

Examen­pro­gramma:
I +II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Oude Boteringestraat 18
9712 GH Groningen
Groningen
050-3126555
www.vugroningen.nl
academie@groningerforum.nl
Volksuniversiteit Lisse

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Vuursteeglaan 9
2161 GD Lisse
Zuid-Holland
0252-419518
www.volksuniversiteit-lisse.nl
info@volksuniversiteit-lisse.nl
Volksuniversiteit Utrecht

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Ina Boudier Bakkerlaan 7
3582 VA Utrecht
Utrecht
030-2319754
www.volksuniversiteitutrecht.nl
m.loonen@volksuniversiteitutrecht.nl
Volksuniversiteit Utrecht

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Nieuwegracht 41
3512 LE Utrecht
Utrecht
030-2319754
www.volksuniversiteitutrecht.nl
m.loonen@volksuniversiteitutrecht.nl
Voorwaartz Taaltraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Emmastraat 21d
4811 AE Breda
Noord-Brabant
076-5219884
www.voorwaartz.nl
administratie@voorwaartz.nl
Vrije Universiteit, VU-NT2

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
De Boelelaan 1105 / kamer12A-64
1081 HV Amsterdam
Noord-Holland
020-5986398
www.nt2.vu.nl
vu-nt2@vu.nl
Védéwé Taaltrainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Volmachtenlaan 10
9451 HS Rolde
Drenthe
0592-243701
www.vedewe.com
info@vedewe.com
W en L Opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Meeuwenplein 5
8261 WB Kampen
Overijssel
06-45152929
www.wenlopleidingen.nl
info@wenlopleidingen.nl
Werkvloertaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Cortenbachstraat 70
5707 TJ Helmond
Noord-Brabant
06-10658426
www.werkvloertaal.nl
info@werkvloertaal.nl
WorldWideDutch

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Jan Luykenstraat 10
2985 BV Ridderkerk
Zuid-Holland
06-26490498
www.worldwidedutch.nl
contact@worldwidedutch.nl
WorldWideDutch

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Marshallweg 13
3068 JN Rotterdam
Zuid-Holland
06-26490498
www.worldwidedutch.nl
contact@worldwidedutch.nl
Yvon G.M. Slootbeek

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Koediefslaan 31
2101 BS Heemstede
Noord-Holland
023-5292409
www.yvonslootbeek.nl
yvongm.slootbeek@gmail.com
Zoutewelle Intercultureel

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Curaçaostraat 66
1058 BZ Amsterdam
Noord-Holland
06-13235001
www.zoutewelleintercultureel.nl
info@zoutewelleintercultureel.nl
beter-nederlands.nl

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Leonard Springerlaan 186
7425 EB Deventer
Overijssel
06-25132375
www.beter-nederlands.nl
hallo@beter-nederlands.nl
ediNOVA

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Kwakelkade 21C
1812 CL Alkmaar
Noord-Holland
072-5159483
www.edinova.nl
info@edinova.nl
ediNOVA

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Wijckermolen 4
1941 JA Beverwijk
Noord-Holland
072-5159483
www.edinova.nl
info@edinova.nl
iplus1

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Tjalklaan 43
3028 JH Rotterdam
Zuid-Holland
06-43956355
www.iplus1.nl
info@iplus1.nl
taaltrajecten.nl

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Waldorpstraat 312
2521 CG Den Haag
Zuid-Holland
070-3306637
www.taaltrajecten.nl
info@taaltrajecten.nl
Pijl omhoog