Hieronder vindt u een lijst van taalscholen in heel Nederland die taalcursussen en/of examentrainingen geven. U kunt zoeken op provincie en stad.

Hebt u een lening voor inburgering? Dan kunt u alleen gebruikmaken van taalscholen met Het Blik op Werk Keurmerk. Taalscholen die dit keurmerk hebben, vindt u op de website van Blik op Werk.

 
123Nederlands

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Schonenvaardersstraat 9
7418 CC Deventer
Overijssel
06-81811983
www.123nederlands.nl
info@123nederlands.nl
AAA, Allianz NT2

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Gouvernestraat 146
3014 PW Rotterdam
Zuid-Holland
06-29625582
www.allianznt2.nl
info@allianznt2.nl
ABC Dutch

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Hugo de Grootstraat 37
2518 EC Den Haag
Zuid-Holland
06-16011900
www.abcdutch.com
info@abcdutch.com
ABC Dutch

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Haagsche Bluf 7 (3e etage)
2511 CN Den Haag
Zuid-Holland
06-16011900
www.abcdutch.com
info@abcdutch.com
Academisch Talencentrum Universiteit Leiden

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Cleveringaplaats 1
2311 BD Leiden
Zuid-Holland
071-5272332
www.atcleiden.nl
talencentrum@hum.leidenuniv.nl
Accent Taaltraining NT2

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Stationsplein 1
6131 AS Sittard
Limburg
06-10485368/ 06-86323402
www.accentnt2.nl
tanja.voss@accentnt2.nl
Accent Taaltraining NT2

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Akerstraat 19
6411 GV Heerlen
Limburg
06-10485368 / 06-86343202
www.accentnt2.nl
tanja.voss@accentnt2.nl
Acceptus

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Schooneggendreef 27 M
3562 GG Utrecht
Utrecht
06-19850578
www.acceptus.nl
info@acceptus.nl
Acceptus

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Achterwillenseweg 22-C
2805 JX Gouda
Zuid-Holland
06-19850578
www.acceptus.nl
info@acceptus.nl
Acceptus

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Julianastraat 4
2410 AD Bodegraven
Zuid-Holland
06-19850578
www.acceptus.nl
info@acceptus.nl
Ad Appel Taaltrainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Aerdenhoutseduinweg 1
2111 AN Aerdenhout
Noord-Holland
023-7600021
www.adappel.nl
adappel@gmail.com
Albeda College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Fazantenlaan 1c
3222 AM Hellevoetsluis
Zuid-Holland
0181-318433/06-33687033
www.albeda.nl
a.willmes@albeda.nl
Alingua

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Molenweidtje 5
1862 AB Bergen
Noord-Holland
n.v.t.
www.alinguasolutions.eu
info@alinguasolutions.eu
Alles is taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Edisonstraat 89a
2561 BC Den Haag
Zuid-Holland
06-37280849
www.allesistaal.nl
info@allesistaal.nl
Alpha Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Frambozenweg 61
2321 KA Leiden
Zuid-Holland
071-5130395
www.alphatalen.nl
post@alphatalen.nl
Amsterdam Volksuniversiteit Amsterdam

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Javaplein 2
1094 HW Amsterdam
Noord-Holland
020-6261626
www.vua-ams.nl
secretariaat@vua-ams.nl
Arcus College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Schandelermolenweg 21
6415 GG Heerlen
Limburg
088-0272870
www.arcuscollege.nl
grpedu-monitorgroep@arcuscollege.nl
Aventus, Sector Entree & Educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Laan van de Mensenrechten 500
7331 VZ Apeldoorn
Gelderland
088-2836887
www.aventus.nl
info@aventus.nl
Aventus, Sector Entree & Educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Snipperlingsdijk 1
7417 BH Deventer
Gelderland
088-2836887
www.aventus.nl
info@aventus.nl
BSN Language Centre

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Lange Houtstraat 26
2511 CW Den Haag
Zuid-Holland
070-3154080
www.bsnlanguagecentre.nl
languages@britishschool.nl
BURO HOLLAND

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
H.G. Gooszenstraat 1
7415 CL Deventer
Overijssel
06-54795994
Www.buroholland.nl
info@buroholland.nl
Babel

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Nieuwegracht 94
3512 LX Utrecht
Utrecht
030-2270008
www.babel.nl
info@babel.nl
Basten Trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Pisanostraat 61
5623 CB Eindhoven
Noord-Brabant
06-20998707
www.bastentrainingen.nl
mbasten@bastentrainingen.nl
Bogaers Taleninstituut B.V.

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Groenstraat 139-155
5021 LL Tilburg
Noord-Brabant
013-5362101
www.bogaerstalen.nl
info@bogaerstalen.nl
Business Talen Rotterdam BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
K.P. van der Mandelelaan 72
3062 MB Rotterdam
Zuid-Holland
010-4581550
www.businesstalen.nl
info@businesstalen.nl
CLC/Inburgering-Apeldoorn

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Jean Monnetpark 63
7336 BB Apeldoorn
Gelderland
085-7441003
www.inburgering-apeldoorn.nl
adrie@inburgering-apeldoorn.nl
Coach/Taaltrainer NT2 Femmie van Efferink

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Wezenland 336
7415 JH Deventer
Overijssel
06-26541153
www.linkedin.com/pub/femmie-van-efferink/37/2b8/a67
fvanefferink@gmail.com
Coene & Claassen Taalbureau

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Statenlaan 5
1405 ET Bussum
Noord-Holland
06-33984502
www.cctaalbureau.nl
jacq.claassen@gmail.com
Conrado

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Dr. Smeenklaan 1
1182 GC Amstelveen
Noord-Holland
020-2392126
www.conrado.nl
info@conrado.nl
Conrado

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Papaverweg 42b
1032 KJ Amsterdam
Noord-Holland
020-2392126
www.conrado.nl
info@conrado.nl
Conrado

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Ouddiemerlaan 104
1111 HL Diemen
Noord-Holland
020-2392126
www.conrado.nl
info@conrado.nl
Conrado

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Molenwerf 44
1541 WR Koog aan de Zaan
Noord-Holland
020-2392126
www.conrado.nl
info@conrado.nl
Conrado

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
H. Gerhardstraat 77
1502 CC Zaandam
Noord-Holland
020-2392126
www.conrado.nl
info@conrado.nl
Convincent Language Education

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Zwanenstraat 6
6811 DD Arnhem
Gelderland
06-57766298
www.convincent.eu
info@convincent.eu
Culthi Redon - Taal en Cultuurtrainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Stolwijkstraat 35-II
1059 XT Amsterdam
Noord-Holland
020-6690425
www.culthiredon.nl
info@culthiredon.nl
DC Taleninstituut

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Berglaan 4
9203 EJ Drachten
Friesland
0512-820993
www.dctaleninstituut.nl
info@dctaleninstituut.nl
Dagnall Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Industrieweg 22
9403 AA Assen
Drenthe
0592-338012
www.dagnall.nl
info@dagnall.nl
Danner & Danner

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Ceintuurbaan 45
1402 HB Bussum
Noord-Holland
085-8005000
www.dannerendanner.nl
info@dannerendanner.nl
Danner & Danner

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Noorderweg 68
1221 AB Hilversum
Noord-Holland
085-8005000
www.dannerendanner.nl
info@dannerendanner.nl
Danner & Danner

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Gooierserf 124
1276 KV Huizen
Noord-Holland
085-8005000
www.dannerendanner.nl
info@dannerendanner.nl
Danner & Danner

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Delta 37-39
1273 LC Huizen
Noord-Holland
085-8005001
www.dannerendanner.nl
info@dannerendanner.nl
Danner & Danner

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Willaertstraat 49
3766 CP Soest
Utrecht
085-8005000
www.dannerendanner.nl
info@dannerendanner.nl
De Rietschoot

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
De Bregjesakker 25
1831 EP Koedijk
Noord-Holland
06 28291714
www.taaltrainingalkmaar.nl
opbouwen@hotmail.com
De Taalfirma

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Wevershoek 21
4301 BM Zierikzee
Zeeland
06-27362530
www.detaalfirma.nl
detaalfirma@gmail.com
De Taalfirma

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Fruitlaan 3
4462 EP Goes
Zeeland
06-27362531
www.detaalfirma.nl
detaalfirma@gmail.com
De Taalvraag

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Petuniahof 3
3434 XA Nieuwegein
Zuid-Holland
06-36043870
www.detaalvraag.nl
marilene@detaalvraag.nl
De Taalvraag

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Oostzeedijk 232
3063 BP Rotterdam
Zuid-Holland
06-36043870
www.detaalvraag.nl
marilene@detaalvraag.nl
De Vrije Taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Schermerweg 43
1821 BE Alkmaar
Noord-Holland
06-44108771
www.devrijetaal.nl
devrijetaal@gmail.com
Delken&Boot - interactieve taalprojecten

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Meerten Verhoffstraat 19
4811 AR Breda
Noord-Brabant
010-4221481
www.delkenboot.nl
info@delkenboot.nl
Delken&Boot - interactieve taalprojecten

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Boomstraat 2
5038 GP Tilburg
Noord-Brabant
010-4221481
www.delkenboot.nl
ria@delkenboot.nl
Delken&Boot - interactieve taalprojecten

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Spuiweg 93
3311 GT Dordrecht
Zuid-Holland
010-4221481
www.delkenboot.nl
info@delkenboot.nl
Delken&Boot - interactieve taalprojecten

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Schuttersveld 9
2316 XG Leiden
Zuid-Holland
010-4221481
www.delkenboot.nl
info@delkenboot.nl
Delken&Boot - interactieve taalprojecten

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Troelstraweg 6
3144 XC Maassluis
Zuid-Holland
010-4221481
www.delkenboot.nl
info@delkenboot.nl
Delken&Boot - interactieve taalprojecten

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Schiekade 830
3033 BL Rotterdam
Zuid-Holland
010-4221481
www.delkenboot.nl
info@delkenboot.nl
Direct Dutch Institute

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Laan van Nieuw Oost-Indië 275
2593 BS Den Haag
Zuid-Holland
070-3654677
www.directdutch.com
info@directdutch.com
Divers-City

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Jan Kobellstraat 56A
3026 SV Rotterdam
Zuid-Holland
06-41101079
www.divers-city.nl
info@divers-city.nl
Drenthe College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Anne de Vriesstraat 70
9402 NT Assen
Drenthe
088-1884444
https://www.drenthecollege.nl/dcstart/aanbod/inburgering
info@drenthecollege.nl
Drenthe College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Reigerlaan 8
9411 GV Beilen
Drenthe
088-1884448
https://www.drenthecollege.nl/dcstart/aanbod/inburgering
info@drenthecollege.nl
Drenthe College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Stadionplein 5
7825 SG Emmen
Drenthe
088-1884445
https://www.drenthecollege.nl/dcstart/aanbod/inburgering
info@drenthecollege.nl
Drenthe College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Vledderstraat 3d
7941 LC Meppel
Drenthe
088-1884446
https://www.drenthecollege.nl/dcstart/aanbod/inburgering
info@drenthecollege.nl
Drenthe College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Stationsplein 1
8331 GM Steenwijk
Drenthe
088-1884447
https://www.drenthecollege.nl/dcstart/aanbod/inburgering
info@drenthecollege.nl
Dutch Courses Amsterdam Katakura WBLC

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Havikshorst 30
1083TT Amsterdam
Noord-Holland
020-6122727
www.katakura-wblc.nl
info@katakura-wblc.nl
Dutch Courses Amsterdam Katakura WBLC

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Egelantiersstraat 53
1015 PW Amsterdam
Noord-Holland
020-6122727
www.katakura-wblc.nl
info@katakura-wblc.nl
Dutch Language Centre

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Haarlemmerstraat 37d
1013 EJ Amsterdam
Noord-Holland
020-4206039
www.dutchlanguagecentre.nl
info@dutchlanguagecentre.nl
Dutch as your Second Language

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Korte Ouderkerkerdijk 5 B
1096 AC Amsterdam
Noord-Holland
020-615081431
www.dutchasyoursecondlanguage.nl
info@dutchasyoursecondlanguage.nl
EBC Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Keldermanslaan 3
4611 AL Bergen op Zoom
Noord-Brabant
0164-265679
www.ebc.nl
ebctalen@ebc.nl
ETC Marketing & Communicatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Delta Industrieweg 40B
3251LX Stellendam
Zuid-Holland
085-0021500 / 085-0021503
www.ocetc.nl
info@ocetc.nl
ETC Marketing & Communicatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Laan van Meerdervoort 96
2517 AR Den Haag
Zuid-Holland
085-0021500 / 085-0021504
www.ocetc.nl
info@ocetc.nl
ETC Marketing & Communicatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Blekersdijk 1
3311 LC Dordrecht
Zuid-Holland
085-0021500 / 085-0021505
www.ocetc.nl
info@ocetc.nl
ETC Marketing & Communicatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Rembrandtweg 257
2981 CZ Ridderkerk
Zuid-Holland
085-0021500 / 085-0021506
www.ocetc.nl
info@ocetc.nl
ETC Marketing & Communicatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Ruwaard van Puttenweg 500
3201 GZ Spijkenisse
Zuid-Holland
085-0021500 / 085-0021507
www.ocetc.nl
info@ocetc.nl
ETC Marketing & Communicatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Wijnhaven 36
3011 WS Rotterdam
Zuid-Holland
085-0021500 / 085-0021508
www.ocetc.nl
info@ocetc.nl
ETC Marketing & Communicatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Bleiswijkseweg 55
2712 PB Zoetermeer
Zuid-Holland
085-0021500 / 085-0021509
www.ocetc.nl
info@ocetc.nl
ETC Marketing & Communicatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Lyantseplein 1
2908 LH Capelle aan den Ijssel
Zuid-Holland
085-0021500 / 085-0021509
www.ocetc.nl
info@ocetc.nl
ETC Marketing & Communicatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
B, Doornplein 9
3331 BC Zwijndrecht
Zuid-Holland
085-0021500 / 085-0021510
www.ocetc.nl
info@ocetc.nl
EVT

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Kempenlandlaan 6
5144 EB Waalwijk
Noord-Brabant
0416 336662
www.jataal.nl
jataal@xs4all.nl
Echt Nederlands BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Calandstraat 12
2521 AG Den Haag
Zuid-Holland
070-2629149
www.echtnederlands.nu
info@echtnederlands.nu
Echt Nederlands BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Herenwaard 177-187
2716 XV Zoetermeer
Zuid-Holland
070-2629150
www.echtnederlands.nu
info@echtnederlands.nu
Echt Nederlands BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Ambachtsweg 5
2222 AH Katwijk
Zuid-Holland
070-2629151
www.echtnederlands.nu
info@echtnederlands.nu
Educatief Centrum De Parasol

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Sterrenlaan 15
5503 BG Veldhoven
Noord-Brabant
040-2535532
www.de-parasol.nl
info@de-parasol.nl
Eerste Nederlandse Talenpracticum

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Koningsplein 1 - 3de etage
1017 BB Amsterdam
Noord-Holland
020-6229376
www.talenpracticum.eu
info@talenpracticum.eu
Eerste Nederlandse Talenpraktikum

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Beverwijckstraat 9
3311 GB Dordrecht
Zuid-Holland
078-6313201
www.entd.nl
info@studiehuis-dordt.nl
Elycio Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
IJsselburcht 3
6825 BS Arnhem
Gelderland
026-3612843
www.elyciotalen.nl / vwww.leernederlands.nl
jackie.drinkwaard@elyciotalen.nl
Elycio Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Vismarktstraat 4A
4931 AZ Geertruidenberg
Noord-Brabant
078-6449770
www.elyciotalen.nl / vwww.leernederlands.nl
jackie.drinkwaard@elyciotalen.nl
Elycio Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Wilhelminakanaal Noord 3
4902 VR Oosterhout
Noord-Brabant
078-6449770
www.elyciotalen.nl / vwww.leernederlands.nl
jackie.drinkwaard@elyciotalen.nl
Elycio Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
De witte Arend 2
4761 JA Zevenbergen
Noord-Brabant
078-6449770
www.elyciotalen.nl / vwww.leernederlands.nl
jackie.drinkwaard@elyciotalen.nl
Elycio Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Entrada 131-134
1114 AA Amsterdam
Noord-Holland
020-4160788
www.elyciotalen.nl / vwww.leernederlands.nl
jackie.drinkwaard@elyciotalen.nl
Elycio Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Laan van Vollenhove 3273
3706 AS Zeist
Utrecht
030-2677700
www.elyciotalen.nl / vwww.leernederlands.nl
jackie.drinkwaard@elyciotalen.nl
Elycio Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Poldermolen 16 - 18
3352 TH Papendrecht
Zuid-Holland
078-6449770
www.elyciotalen.nl / vwww.leernederlands.nl
jackie.drinkwaard@elyciotalen.nl
Elycio Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
De Bruyn Kopsstraat 15G
2288 EC Rijswijk
Zuid-Holland
070-3992471
www.elyciotalen.nl / vwww.leernederlands.nl
jackie.drinkwaard@elyciotalen.nl
Elycio Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Van Markenlaan 3
2285 VL Rijswijk
Zuid-Holland
070-3992471
www.elyciotalen.nl / vwww.leernederlands.nl
jackie.drinkwaard@elyciotalen.nl
Enoch Educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Ommerweg 3
7683 AV Den Ham
Overijssel
06-25154010
www.enoch-educatie.nl
info@enoch-educatie.nl
Excellent Dutch

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Winterstraat 31
1109 BD Amsterdam
Noord-Holland
06-36122870
www.excellentdutch.nl
info@excellentdutch.nl
Expatsdutch

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Saturnusstraat 7
2024 GH Haarlem
Noord-Holland
06-15870847
www.expatsdutch.nl
myrnaveldt@hotmail.com
FOX AOB

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Fransstraat 16
2274 AX Voorburg
Zuid-Holland
070-3356149
www.foxaob.nl
info@foxaob.nl
Fairfield College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Larenseweg 30
1221 CN Hilversum
Noord-Holland
035-6246355
www.fairfieldcollege.nl
info@fairfieldcollege.nl
Fiolet Taaltrainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Van Dedemstraat 6D
1624 NN Hoorn
Noord-Holland
0299-373280
www.fiolet.nl
info@fiolet.nl
Fiolet Taaltrainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Wielingenstraat 121
1441 ZN Purmerend
Noord-Holland
0299-373280
www.fiolet.nl
info@fiolet.nl
Fiolet Taaltrainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Grote Wallerweg 1
1742 NM Schagen
Noord-Holland
0299-373280
www.fiolet.nl
info@fiolet.nl
Flair Talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Maanzaaderf 20
1112 JM Diemen
Noord-Holland
020-4631768
www.flairtalen.nl
info@flairtalen.nl
Flevotaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Postbus 345
8250 AH Dronten
Flevoland
06-14291834
www.flevotaal.nl
info@flevotaal.nl
Flevotaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Waddenlaan 1
8223 CM Lelystad
Flevoland
06-14291834
www.flevotaal.nl
info@flevotaal.nl
Flevotaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Koningsbergenstraat 201-p
8232 DC Lelystad
Flevoland
06-14291834
www.flevotaal.nl
info@flevotaal.nl
Fontys Hogescholen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Prof. Goossenslaan 1-01 Gebouw P1
5022 DM Tilburg
Noord-Brabant
08850-71766
https://fontys.nl/Professionals-en-werkgevers/Opleidings-en-cursusaanbod-Educatie/Cursus-of-korte-opleiding-1/Cursusaanbod-voortgezet-onderwijs-1/Nederlands-voor-Anderstaligen.htm
flotzd@fontys.nl
Friesland College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Van Knobellsdorffplein 6
9203 DJ Drachten
Friesland
088-0602200
www.frieslandcollege.nl
fc-extra@fcroc.nl
Friesland College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Julianalaan 97
8931 AH Leeuwarden
Friesland
088-0602200
www.frieslandcollege.nl
fc-extra@fcroc.nl
Friesland College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
St. Antoniusplein 5-2
8601 HJ Sneek
Friesland
088-0602200
www.frieslandcollege.nl
fc-extra@fcroc.nl
Gewoon Taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Herman Kuijkstraat 78
4191 AL Geldermalsen
Gelderland
06-14646082
www.gewoontaal.nl
info@gewoontaal.nl
Grenzeloos Communiceren

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Laan van Hildernisse-Noord 4 C
4617 AE Bergen op Zoom
Noord-Brabant
06-37091594
www.grenzelooscommuniceren.nl
info@grenzelooscommuniceren.nl
Guicherit & Sorber

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Geerdinkhof 103
1103 PS Amsterdam
Noord-Holland
020-6906294
n.v.t.
sabina.guicherit@gmail.com
HAN-Talencentrum

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Ruitenberglaan 27
6826 CC Arnhem
Gelderland
024-3530304
www.han.nl/talencentrum
talencentrum@han.nl
HAN-Talencentrum

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Kapittelweg 35
6525 EN Nijmegen
Gelderland
024-3530304
www.han.nl/talencentrum
talencentrum@han.nl
Hamrah

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Strevelsweg 350 (10de verdieping van Laurens Gebouw Simoen & Anna)
3075 BZ Rotterdam
Zuid-Holland
0624600511
www.hamrah.nl
info@hamrah.nl
Hamrah

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Heemraadssingel 277
3023 BE Rotterdam
Zuid-Holland
0624600512
www.hamrah.nl
info@hamrah.nl
I&I Training en Opleiding

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Europaplein 2
6602 GV Wijchen
Gelderland
024-6411991
www.inburgering-integratie.nl
info@inburgering-integratie.nl
INTK

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Terschellingpad 2
2036 KH Haarlem
Noord-Holland
06-81999151
www.intk.nl
vincent.keesmaat@intk.nl
IVIO-Opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Bolderweg 2
1332 AT Almere
Flevoland
0320-229900
www.ivio-opleidingen.nl
opleidingen@ivio.nl
IVIO-Opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Haagbeukweg 42
1326 CP Almere
Flevoland
0320-229900
www.ivio-opleidingen.nl
opleidingen@ivio.nl
IVIO-Opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
’s-Hertogenboschplein 8
1324 WB Almere
Flevoland
0320-229900
www.ivio-opleidingen.nl
opleidingen@ivio.nl
IVIO-Opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
El Grecostraat 171
1328 ST Almere
Flevoland
0320-229900
www.ivio-opleidingen.nl
opleidingen@ivio.nl
Ik wil naar Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Hondsrug 19
3524 BP Utrecht
Utrecht
06-41802349
www.ikwilnaarnederland.nl
info@ikwilnaarnederland.nl
JAR Opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
de Bakkumerstraatweg 56
1901 GD Alkmaar
Noord-Holland
072-5128222
www.jaropleidingen.nl
post@jaropleidingen.nl
JAR Opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Van Eedenplein 5
1702 GW Heerhugowaard
Noord-Holland
072-5128222
www.jaropleidingen.nl
post@jaropleidingen.nl
JAR Opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Kwakelkade 21e
1823CL Alkmaar
Noord-Holland
072-5128222
www.jaropleidingen.nl
post@jaropleidingen.nl
Jules Maastricht

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Bouillonstraat 12
6211 LH Maastricht
Limburg
043-3219726
www.jules-maastricht.com/
info@jules-maastricht.com
Kellebeek College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Rooseveltlaan 225
4624 DN Bergen op Zoom
Noord-Brabant
0165-554990
www.kellebeek.nl
h.franken@rocwb.nl
Kellebeek College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Hoogstraat 126
4702 ZW Roosendaal
Noord-Brabant
0165-554990
www.kellebeek.nl
h.franken@rocwb.nl
Kellebeek College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Zomergemstraat 4
4826 CW Breda
Noord-Brabant
0165-554990
www.kellebeek.nl
h.franken@rocwb.nl
Kemeling taaltraining en tekstredactie

Examen­pro­gramma:
I +II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Harry Banninkstraat 42
1011 DD Amsterdam
Noord-Holland
0626022323
www.kemeling.com
hanneke@kemeling.com
Koning Willem I College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Sint Jorisstraat 129
5211 HA Den Bosch
Noord-Brabant
073-6249414
www.kw1c.nl
jo.janse@kw1c.nl
Kusters scholing & training BV.

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Westsingel 5c
5801 TT Venray
Limburg
0478-532132
www.kusters-scholing.nl
info@kusters-scholing.nl
Landstede

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Westeinde 33
3844 DD Harderwijk
Gelderland
088-8507800
www.landstede.nl
Language Courses The Hague

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Citroenstraat 44
2564 PM Den Haag
Zuid-Holland
070-3237929
www.languagecoursesthehague.nl
info@languagecoursesthehague.nl
Language Partners

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Zevenheuvelenweg 48-A
6571 CK Nijmegen
Gelderland
024-3600700
www.languagepartners.nl
info@languagepartners.nl
Language Partners

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Ceresstraat 1
4811 CA Breda
Noord-Brabant
020-6852991
www.languagepartners.nl
info@languagepartners.nl
Language Partners

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Rhijnspoorplein 32
1018 TX Amsterdam
Noord-Holland
020-6852991
www.languagepartners.nl
info@languagepartners.nl
Language Partners

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Dalsteindreef 141
1112 XJ Diemen
Noord-Holland
020 685 2991
www.languagepartners.nl
info@languagepartners.nl
Language Partners

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Grote Voort 293 A
8041 BL Zwolle
Overijssel
088-0288000
www.languagepartners.nl
info@languagepartners.nl
Language Partners

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Databankweg 26
3821 AL Amersfoort
Utrecht
088-0288000
www.languagepartners.nl
info@languagepartners.nl
Language Partners

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Koninginnegracht 14-D
2514 AA Den Haag
Zuid-Holland
088-0288000
www.languagepartners.nl
info@languagepartners.nl
Language Partners

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Beursplein 37
3011 AA Rotterdam
Zuid-Holland
088-0288001
www.languagepartners.nl
info@languagepartners.nl
Lengkeek Taal Leren

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Schieweg 188
2636 KA Schipluiden
Zuid-Holland
06-20837565
www.lengkeektaalleren.nl
bernadette@lengkeektaalleren.nl
Lest Best

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Maliebaan 50 b
3581 CS Utrecht
Utrecht
030-8883791
www.lestbest.nl
info@lestbest.nl
Linda Lucia Taaltrainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Oude Hofstad 36
5211RG Den Bosch
Noord-Brabant
06-44878570
www.lindalucia.nl
lindaluciataaltrainingen@live.com
Lingua Franca Leiden

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Eijmerspoelstraat 8
2334 BX Leiden
Zuid-Holland
071-5173020 / 06-86606124
www.linguafranca.nl
linguafrancaleiden@gmail.com
Lingua Incognita

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Paradijslaan 34a
5611 KN Eindhoven
Noord-Brabant
06-10171855
www.lingua-incognita.nl
linguaincognita@kpnmail.nl
MK Dutch Class on Location

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Verlengde Hoogravenseweg 180
3525 BL Utrecht
Utrecht
06-24403006
www.dutchclassonlocation.nl
michaelkragten@hotmail.com
Mare Nostrum

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Arubastraat 2
1825 PV Alkmaar
Noord-Holland
072-5622100
www.taaltrainingalkmaar.nl
opbouwen@hotmail.com
Marijke Pos Dutch Language Training

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Pallieterstraat 57
1183 LB Amstelveen
Noord-Holland
06-18742651
www.dutchlanguagetraining.nl
info@dutchlanguagetraining.nl
Mentaal

Examen­pro­gramma:
I +II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Stationsplein 13 - 22
6512 AB Nijmegen
Gelderland
06-53409494
www.mentaaltraining.nl
info@mentaaltraining.nl
Mister Dutch

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Boezemsingel 478
3034 CD Rotterdam
Zuid-Holland
010-2400160
www.misterdutch.nl
taaltrainingen@misterdutch.nl
Mister Dutch

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Noordsingel 117
3035 EM Rotterdam
Zuid-Holland
010-2400160
www.misterdutch.nl
taaltrainingen@misterdutch.nl
Mondo NT2-privé

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Evertsenstraat 15
4461 XN Goes
Zeeland
0118-472799
www.mondo-taal.nl
mondo@zeelandnet.nl
Mondo NT2-privé

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Offenbachlaan 30
4384 ME Vlissingen
Zeeland
0118-472798
www.mondo-taal.nl
mondo@zeelandnet.nl
Mondo Taalbureau B.V.

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Glacisstraat 42
4384 RK Vlissingen
Zeeland
0118-472799
www.mondo-taal.nl
mondo@zeelandnet.nl
NCB Opleidingen BV

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Heuvelstraat 5
5131 AP Alphen
Noord-Brabant
088-8770010
www.ncbopleidingen.nl
ncbtilburg@ncbnet.nl
NCB Opleidingen BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Gasthuisring 54A
5041 DT Tilburg
Noord-Brabant
088-8770013
www.ncbopleidingen.nl
ncbtilburg@ncbnet.nl
NCB Opleidingen BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Wilhelminastraat 4A
5141 HK Waalwijk
Noord-Brabant
088-8770000
www.ncbopleidingen.nl
info@ncbnet.nl
NCB Opleidingen BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Plein ’40-’45 5
1063 KP Amsterdam
Noord-Holland
088-8770020
www.ncbnet.nl
ncbamsterdam@ncbnet.nl
NCB Opleidingen BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Plein 40-45 5/2
1063 KP Amsterdam
Noord-Holland
088-8770020
www.ncbopleidingen.nl
ncbamsterdam@ncbnet.nl
NCB Opleidingen BV

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Krijtwal 27A
3532 ZT Nieuwegein
Utrecht
088-8770000
www.ncbopleidingen.nl
info@ncbnet.nl
NCB Opleidingen BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Jaarbeursplein 22
3521 AP Utrecht
Utrecht
088-8770000
www.ncbopleidingen.nl
info@ncbnet.nl
NCB Opleidingen BV

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Prins Hendrikstraat 28
2641 HK Pijnacker
Zuid-Holland
088-8770010
www.ncbnet.nl
info@ncbnet.nl
NCB Opleidingen BV

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Boshuizerlaan 5
2321 SG Leiden
Zuid-Holland
06-24766299
www.ncbnet.nl
ncbleiden@ncbnet.nl
NCB Opleidingen BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Kruisplein 25
3014 DB Rotterdam
Zuid-Holland
088-8770010
www.ncbnet.nl
ncbrotterdam@ncbnet.nl
NCB Opleidingen BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Zuidlarenstraat 57
2545 VP Den Haag
Zuid-Holland
088-8770070
www.ncbnet.nl
ncbdenhaag@ncbnet.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I+ II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Puccinistraat 15
5049 GD Tillburg
Noord-Brabant
06-10492679
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Buikslotermeerplein 161-1
1025 ET Amsterdam
Noord-Holland
020-4923724
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Chris Lebeaustraat 4
1062 DC Amsterdam
Noord-Holland
020-4923724
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Hullenbergweg 413
1101 CS Amsterdam
Noord-Holland
020-4923724
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Oostzijde 1
1502 BB Zaandam
Noord-Holland
020-4923724
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Adriaen van Ostadelaan 140
3583 AM Utrecht
Utrecht
030-3031234
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Faustdreef 183
3561 LG Utrecht
Utrecht
030-3031234
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Amsterdamsestraatweg 283-2
3551 CE Utrecht
Utrecht
020-4923724
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Herenwaard 183
2716 XV ZOETERMEER
Zuid-Holland
06 - 82 84 35 25
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I+ II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Kooilaan 55
2315 EC Leiden
Zuid-Holland
020-4923724
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NLtraining

Examen­pro­gramma:
I+ II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Provenierssingel 66c
3033 EN Rotterdam
Zuid-Holland
020-4923724
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
NT2 Entree

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Recht Boomssloot 52
1011 EC Amsterdam
Noord-Holland
088-8787878
www.nt2entree.nl
info@nt2entree.nl
NT2 Entree

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Voorstraat 74
2225 ES Katwijk
Zuid-Holland
088-8787878
www.nt2entree.nl
info@nt2entree.nl
NT2 Entree

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Willem de Zwijgerlaan 1-a
2224 ER Katwijk
Zuid-Holland
088-8787878
www.nt2entree.nl
info@nt2entree.nl
NT2 Entree

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Schiekade 37
3033 BC Rotterdam
Zuid-Holland
088-8787878
www.nt2entree.nl
info@nt2entree.nl
NT2 Entree

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Ringvaartweg 123
3065 AC Rotterdam
Zuid-Holland
088-8787878
www.nt2entree.nl
info@nt2entree.nl
NT2 Entree

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Schepenstraat 69
3039 NC Rotterdam
Zuid-Holland
088-8787878
www.nt2entree.nl
info@nt2entree.nl
NT2 Entree

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Jacob Loisstraat 18
3033 RD Rotterdam
Zuid-Holland
088-8787878
www.nt2entree.nl
info@nt2entree.nl
NVA centrum voor integratie en participatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Bloemendalse Binnenpoort 7
3811 GD Amersfoort
Utrecht
033-4619520
www.nva-amersfoort.nl
info@nva-amersfoort.nl
NedLes

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Derde Oosterparkstraat 271
1092 EA Amsterdam
Noord-Holland
020-8460011
www.nedles.nl
info@nedles.nl
Nederlandseles.nu

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Hoflaan 21
2405 BS Alphen a/d Rijn
Zuid-Holland
06-57966417
www.nederlandseles.nu
info@nederlandseles.nu
Noorderpoort- school voor educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Opwierdeweg 2
9902 RC Appingedam
Groningen
0596-692929
www.noorderpoort.nl/volwassenen/inburgering
educatieappingedam@noorderpoort.nl
Noorderpoort- school voor educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Van Ketwich Verschuurlaan 100
9727 SW Groningen
Groningen
050-3677540
www.noorderpoort.nl/volwassenen/inburgering
inburgering@noorderpoort.nl
Noorderpoort- school voor educatie

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Laan van de Sport 4
9603 TG Hoogezand
Groningen
050-3677540
www.noorderpoort.nl/volwassenen/inburgering
educatiehoogezand@noorderpoort.nl
Noorderpoort- school voor educatie

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Continentenlaan 4
9501 DG Stadskanaal
Groningen
0599-692480
www.noorderpoort.nl/volwassenen/inburgering
inburgering@noorderpoort.nl
Noorderpoort- school voor educatie

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Hertenkampstraat 6
9641 GA Veendam
Groningen
0598-686363
www.noorderpoort.nl/volwassenen/inburgering
educatieveendam@noorderpoort.nl
Noorderpoort- school voor educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
P.C. Hooftlaan 1
9673 GS Winschoten
Groningen
0597-670974
www.noorderpoort.nl/volwassenen/inburgering
educatiewinschoten@noorderpoort.nl
Noorderpoort- school voor educatie

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Warfstraat 1
9951 BS Winsum
Groningen
050-3677540
www.noorderpoort.nl/volwassenen/inburgering
educatiewinsum@noorderpoort.nl
Nt2 Digitaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Ouddiemerlaan 104
1111 HL Diemen
Noord-Holland
06-18988289
www.nt2digitaal.nl
info@nt2digitaal.nl
OCD opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Bedrijvenpark Twente 305
7602 KL Almelo
Overijssel
0546-549129
www.ocdopleidingen.nl
info@ocdopleidingen.nl
OCD opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Keizerstraat 39
7411 HE Deventer
Overijssel
0570-629682
www.ocdopleidingen.nl
info@ocdopleidingen.nl
OCD opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Lansinkesweg 4
7212 AD Hengelo
Overijssel
0570-629682
www.ocdopleidingen.nl
info@ocdopleidingen.nl
OCD opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Dr. Stolteweg 44
8025 AX Zwolle
Overijssel
0570-629682
www.ocdopleidingen.nl
info@ocdopleidingen.nl
Onderdoor 160 - 2

Examen­pro­gramma:
I+ II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Onderdoor 160 - 2
2315 EC Houten
Noord-Holland
020-4923724
www.nltraining.nl
info@nltraining.nl
PCI Languages

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Bachlaan 43
1817 GH Alkmaar
Noord-Holland
072-5121190
www.pcilanguages.com
info@pcilanguages.com
PIBLW-Reintegratie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Dr. Schaepmanlaan 92
4702 GZ Roosendaal
Noord-Brabant
0115-610905
www.piblw.nl
info@piblw.nl
PIBLW-Reintegratie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Tabakstraat 22
4561 HW Hulst
Zeeland
0115-610905
www.piblw.nl
info@piblw.nl
PIBLW-Reintegratie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Stadhouderslaan 1
4501 KE Oostburg
Zeeland
0115-610905
www.piblw.nl
info@piblw.nl
PIBLW-Reintegratie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Mr. F.J. Haarmanweg 25 a
4538 AN Terneuzen
Zeeland
0115-610905
www.piblw.nl
info@piblw.nl
Pace Taleninstituut

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Balistraat 48-A
1094 JN Amsterdam
Noord-Holland
020-4288602
www.pacetaleninstituut.nl
cursusinfo@pacetaleninstituut.nl
Pace Taleninstituut

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
IJsbaanpad 9
1076 CV Amsterdam
Noord-Holland
020-4288602
www.pacetaleninstituut.nl
cursusinfo@pacetaleninstituut.nl
Pieter Quint Instituut

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Havikstraat 1-3
3514 TL Utrecht
Utrecht
030-2719739
www.pieterquint.nl
taalles@xs4all.nl
Plezier in taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Maria Rutgerslaan 92
2135 PH Hoofddorp
Noord-Holland
023-5655147
www.plezierintaal.nl
j.vancraaikamp@plezierintaal.nl
Prisma Opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Europalaan 500
3526 KS Utrecht
Utrecht
085 - 401 68 36
www.prismaopleidingen.nl
info@prismaopleidingen.nl
Prolingua Dutch Courses

Examen­pro­gramma:
I +II

Lesvorm:
- individueel
Het Ven 28
1115 HB Duivendrecht
Noord-Holland
06 39666411
www.prolingua-dutch-courses.nl
info@prolingua.nl
Quality Communication B.V.

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Pascalstraat 20
3771 RT Barneveld
Gelderland
0342-422866
www.qualitycommunication.nl
info@qualitycommunication.nl
ROC Aventus

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Snipperlingsdijk 1
7417 BH Deventer
Overijssel
0621518398 / 0624481714
www.aventus.nl
b.deweerdt@aventus.nl / r.stegeman@aventus.nl
ROC Aventus

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Laan van de Mensenrechten 500
7331 VZ Apeldoorn
Overijssel
0621518398 / 0624481714
www.aventus.nl
b.deweerdt@aventus.nl / r.stegeman@aventus.nl
ROC Da Vinci College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Karel Doormanweg 8
3317 ZD Dordrecht
Zuid-Holland
088-6572657
www.davinci.nl
www.davinci.nl/contact-en-service/opleidingen
ROC Da Vinci College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Mollenburgseweg 82
4205 NB Gorinchem
Zuid-Holland
088-6572657
www.davinci.nl
www.davinci.nl/contact-en-service/opleidingen
ROC Da Vinci College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Beetsstraat 7B
3261 PL Oud-Beijerland
Zuid-Holland
088-6572657
www.davinci.nl
www.davinci.nl/contact-en-service/opleidingen
ROC Da Vinci College

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Perzikstraat 7A
4261 KC Wijk en Aalburg
Zuid-Holland
088-6572657
www.davinci.nl
www.davinci.nl/contact-en-service/opleidingen
ROC De Leijgraaf, locatie Cuijk

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Zwaanstraat 7
5431 BP Cuijk
Noord-Brabant
088-0177618
www.leijgraaf.nl
astrid.gelderman@leijgraaf.nl
ROC De Leijgraaf, locatie Oss

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Euterpelaan 100
5344 CS Oss
Noord-Brabant
088-0177618
www.leijgraaf.nl
astrid.gelderman@leijgraaf.nl
ROC De Leijgraaf, locatie Uden/Veghel

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Udenseweg 2
5405 PA Uden
Noord-Brabant
088-0177618
www.leijgraaf.nl
sci@leijgraaf.nl
ROC Deltion College

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Mozartlaan 15
8031 AA Zwolle
Overijssel
038-8503991
www.deltion.nl
Administratieeducatie@deltion.nl
ROC Friese Poort Bedrijfsopleidingen

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Espelerlaan 74
8302 DC Emmeloord
Flevoland
058-2339966
www.rocfriesepoort.nl
volwassenen@rocfriesepoort.nl
ROC Friese Poort Bedrijfsopleidingen

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Wilaarderburen 1
8924 JK Leeuwarden
Friesland
058-2339966
www.rocfriesepoort.nl
volwassenen@rocfriesepoort.nl
ROC Kop van Noord-Holland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Arubastraat 2
1825 PV Alkmaar
Noord-Holland
0223-611200
www.rockopnh.nl
info@rockopnh.nl
ROC Kop van Noord-Holland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Kievitstraat 31
1781 ZA Den Helder
Noord-Holland
0223-611200
www.rockopnh.nl
info@rockopnh.nl
ROC Kop van Noord-Holland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Blauwe Berg 3
1625 NT Hoorn
Noord-Holland
0223-611200
www.rockopnh.nl
info@rockopnh.nl
ROC Kop van Noord-Holland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Hofstraat 13
1741 CD Schagen
Noord-Holland
0223-611200
www.rockopnh.nl
info@rockopnh.nl
ROC Leeuwenborgh

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- onbekend
Sibemaweg 20
6224 DC Maastricht
Limburg
088-0015058
www.leeuwenborgh.nl
c.oudendijk@leeuwenborgh.nl
ROC Leeuwenborgh

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Arendstraat 12
6135 KT Sittard-Geleen
Limburg
088-0015435
www.leeuwenborgh.nl
c.oudendijk@leeuwenborgh.nl
ROC Mondriaan Taal+ School

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Brouwersgracht 50
2512 ER Den Haag
Zuid-Holland
088-6663740
www.rocmondriaan.nl/roc-mondriaan-taal-school
beternederlands@rocmondriaan.nl
ROC Nijmegen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Marterstraat 45
6531 KA Nijmegen
Gelderland
024-8904500
www.roc-nijmegen.nl
educatie@roc-nijmegen.nl
ROC Rijn Ijssel, Entree en Maatwerk

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Utrechtsestraat 40-42
6811 LZ Arnhem
Gelderland
026-3129200
www.rijnijssel.nl/maatwerk
info@rijnijssel.nl
ROC Rivor

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Voor de Kijkuit 5
4001 HG Tiel
Gelderland
0344-656200
www.rocrivor.nl
info@rocrivor.nl
ROC Ter AA

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Keizerin Marialaan 2
5702 NR Helmond
Noord-Brabant
0492- 509700
www.roc-teraa.nl
d.westenenk@roc-teraa.nl
ROC van Flevoland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Louis Armstrongweg 48
1311 RK Almere
Flevoland
036-5477305
www.rocvf.nl
educatie@rocvf.nl
ROC van Flevoland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Agorawagenplein 1
8224 KP Lelystad
Flevoland
036-5477305
www.rocvf.nl
educatie@rocvf.nl
ROC van Twente

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Thorbeckelaan 184
7604 XK Almelo
Overijssel
0546-809535
www.rocvantwente.nl/educatie
educatie@rocvantwente.nl / hemir@rocvantwente.nl
ROC van Twente

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Spinnerstraat 29a
7545 TP Enschede
Overijssel
053-8518614
www.rocvantwente.nl/educatie
educatie@rocvantwente.nl / hemir@rocvantwente.nl
ROC van Twente

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Lansinkesweg 4
7553 AE Hengelo
Overijssel
074-8525809
www.rocvantwente.nl/educatie
educatie@rocvantwente.nl / hemir@rocvantwente.nl
ROC van Twente

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Steenstraat 105
7571 BJ Oldenzaal
Overijssel
0541-581090
www.rocvantwente.nl/educatie
educatie@rocvantwente.nl / hemir@rocvantwente.nl
Radboud in'to Languages

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Toernooiveld 100 / Universitair Bedrijvencentrum
6525 HT Nijmegen
Gelderland
024-3612159
www.radboudintolanguages.nl
info@into.ru.nl
Roodwitblauw/Nederlands op Maat

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
De Hoef 27
6708 DB Wageningen
Gelderland
0317-412592
www.roodwitblauw.com
info@roodwitblauw.com
Rotterdamse Volksuniversiteit

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Heemraadssingel 275-277
3023 BE Rotterdam
Zuid-Holland
010-4761200
www.volksuniversiteitrotterdam.nl
info@vu-rotterdam.nl
Rotterdamse Volksuniversiteit, locatie Zuid

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Palmentuin 77
3078 KJ Rotterdam
Zuid-Holland
010-4761200
www.volksuniversiteitrotterdam.nl
info@vu-rotterdam.nl
Rotterdamse Volksuniversiteit, locatie Zuid

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Strevelsweg 350
3075 BZ Rotterdam
Zuid-Holland
010-4761200
www.volksuniversiteitrotterdam.nl
info@vu-rotterdam.nl
SNV Brabant Centraal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Spoorstraat 200
4811 BH Breda
Noord-Brabant
013-5363630
www.snvbrabantcentraal.nl
kmulders@vluchtelingenwerk.nl
SNV Brabant Centraal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Kronehoefstraat 21
5612 HK Eindhoven
Noord-Brabant
013-5363630
www.snvbrabantcentraal.nl
kmulders@vluchtelingenwerk.nl
SNV Brabant Centraal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Wilhelminapark 62
5041 ED Tilburg
Noord-Brabant
013-5363630
www.snvbrabantcentraal.nl
kmulders@vluchtelingenwerk.nl
STE Languages

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Poststraat 8
6135 KR Sittard
Limburg
040-2452860
www.ste.nl
info@ste.nl
STE Languages

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Aalsterweg 3
5615 CA Eindhoven
Noord-Brabant
040-2452860
www.ste.nl
info@ste.nl
Sagènn Educatie BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Korenmarkt 7
4611 RD Bergen op Zoom
Noord-Brabant
088-4446000
www.sagenn.nl
educatie@sagenn.nl
Sagènn Educatie BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Bennekelstraat 131
5654 DD Eindhoven
Noord-Brabant
088-4446000
www.sagenn.nl
educatie@sagenn.nl
Sagènn Educatie BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Burgemeester Loeffplein 5
5211 RX Den Bosch
Noord-Brabant
088-4446000
www.sagenn.nl
educatie@sagen.nl
Sagènn Educatie BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Spoorlaan 21a
5038 CB Tilburg
Noord-Brabant
088-4446000
www.sagenn.nl
educatie@sagenn.nl
Sagènn Educatie BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Gerard Doustraat 220
1073 XB Amsterdam
Noord-Holland
088-4446000
www.sagenn.nl
educatie@sagenn.nl
Sagènn Educatie BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Hessenbergweg 73-89
1101 CX Amsterdam
Noord-Holland
088-4446000
www.sagenn.nl
educatie@sagenn.nl
Sagènn Educatie BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Meerkoethof 40
3582 DA Utrecht
Utrecht
088-4446000
www.sagenn.nl
educatie@sagen.nl
Sagènn Educatie BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Raoul Wallenbergplein 21b
2404 ND Alphen a/d Rijn
Zuid-Holland
088-4446000
www.sagenn.nl
educatie@sagenn.nl
Sagènn Educatie BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Calandstraat 12
2521 AG Den Haag
Zuid-Holland
088-4446000
www.sagenn.nl
educatie@sagenn.nl
Sagènn Educatie BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Stieltjesstraat 20
3071 JX Rotterdam
Zuid-Holland
088-4446000
www.sagenn.nl
educatie@sagenn.nl
Saxion

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Handelskade 75
7417 DH Deventer
Overijssel
088-0193669
www.saxion.nl/taalexpert
talencentrum.ssc@saxion.nl
Saxion

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
M.H. Tromplaan 28
7513 AB Enschede
Overijssel
088-0193669
www.saxion.nl/taalexpert
talencentrum.ssc@saxion.nl
Scalda, College voor Educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Ravensteijnweg 1
4337 PG Middelburg
Zeeland
0118-558900
www.scalda.nl
educatie@scalda.nl
Scalda, College voor Educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Vlietstraat 11a
4535 HA Terneuzen
Zeeland
0115-641600
www.scalda.nl
educatie@scalda.nl
Scalda, College voor Educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Hatfieldpark 1-2
4301 XC Zierikzee
Zeeland
0118-558635
www.scalda.nl
educatie@scalda.nl
Scalda, College voor Educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Bessestraat 4
4462 CM Goes
Zeeland
0113-558000
www.scalda.nl
educatie@scalda.nl
Scalda, College voor Educatie

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Voorstraat 15
3247 CD Dirksland
Zuid-Holland
0118-558635
www.scalda.nl
educatie@scalda.nl
Serasta trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Brusselweg 20
3137NK Vlaardingen
Zuid-Holland
010 - 2 499 599
www.inburgering-cursus.nl
info@serasta.nl
Serasta trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Brusselweg 20
3137 NK Vlaardingen
Zuid-Holland
010-2499599
www.inburgering-cursus.nl / www.serasta.nl
info@serasta.nl
StartCollege, onderwijsgroep Landstede

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Zwolsestraat 63A
8101 AB Raalte
Overijssel
088-8508200
https://www.start-college.nl/inburgering/
inburgeren@landstede.nl
StartCollege, onderwijsgroep Landstede

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Rechterland 1
8024AH Zwolle
Overijssel
088-8508100
https://www.start-college.nl/inburgering/
inburgeren@landstede.nl
Ster College / Summa College

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
De Blécourtstraat 1
5652 GB Eindhoven
Noord-Brabant
06-28948275
www.stercollege.com
stercollege@summacollege.nl
Stichting ITOM-taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Industrieweg 14
9403 AA Assen
Drenthe
06-40096377
www.itomtaal.nl
info@stichtingitomtaal.nl
Stichting ITOM-taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Linthorst Homanlaan 1
7741 VE Coevorden
Drenthe
06-40096377
www.itomtaal.nl
info@stichtingitomtaal.nl
Stichting ITOM-taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Parallelweg 36
7822 GM Emmen
Drenthe
06-40096377
www.itomtaal.nl
info@stichtingitomtaal.nl
Stichting ITOM-taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Multatulistraat 28
9602 BB Hoogezand
Groningen
06-40096377
www.itomtaal.nl
info@stichtingitomtaal.nl
Stichting ITOM-taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Tolberterstraat 36
9351 BH Leek
Groningen
06-40096377
www.itomtaal.nl
info@stichtingitomtaal.nl
Stichting ITOM-taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Adriaan Tripweg 15
9641 KN Veendam
Groningen
06-40096377
www.itomtaal.nl
info@stichtingitomtaal.nl
Stichting ITOM-taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Jacob Catsstraat 36
7551 BE Hengelo
Overijssel
06-40096377
www.itomtaal.nl
info@stichtingitomtaal.nl
Suitcase talen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Marnix Gijsenstraat 31
1321 AJ Almere
Flevoland
036-5367482
www.suitcase.nl
info@suitcase.nl
TAMA Groep

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Utrechtsestraat 112
2408 GS Alphen a/d Rijn
Zuid-Holland
0172-244266
www.tamagroep.nl
c.idroes@tamagroep.nl
TAMA Groep

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Europalaan 1
2408 BJ Alphen a/d Rijn
Zuid-Holland
0172-24 42 66
www.tamagroep.nl
c.idroes@tamagroep.nl
TAMA Groep

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Europalaan 18
2408 BG Alphen a/d Rijn
Zuid-Holland
0172-244266
www.tamagroep.nl
c.idroes@tamagroep.nl
TAMA Groep

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Hoogkarspelstraat 4-8
2547 LN Den Haag
Zuid-Holland
0172-244266
www.tamagroep.nl
c.idroes@tamagroep.nl
TAMA Groep

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Briljantstraat 62 A
2403 AE Alphen a/d Rijn
Zuid-Holland
0172-244266
www.tamagroep.nl
c.idroes@tamagroep.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Haasweg 11
1338 AW Almere
Flevoland
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Museumplein 8
9203 DD Drachten
Friesland
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Bizetlaan 1
7002 LV Doetinchem
Gelderland
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Poststraat 5
9712 ER Groningen
Groningen
06-85174804
www.compiti.nl
mac-R1@live.com
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
de Raetsingel 1
5831 KC Boxmeer
Noord-Brabant
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Torenstraat 52
5836 AN Sambeek
Noord-Brabant
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Gieterijstraat 4A
4814 DA Breda
Noord-Brabant
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Helftheuvelpassage 115
5224 AC Den Bosch
Noord-Brabant
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Iepenlaan 40
5616 NS Eindhoven
Noord-Brabant
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Vismarktstraat 4A
4931 AZ Geertruidenberg
Noord-Brabant
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
De Misse 4
5384 BZ Heesch
Noord-Brabant
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Eilenbergstraat 250
5011 EC Tilburg
Noord-Brabant
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Sinopelstraat 1
5044 KP Tillburg
Noord-Brabant
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Spoorlaan 82 C
5061 HD Oisterwijk
Noord-Brabant
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Peperstraat 147 II r
1502 AE Zaandam
Noord-Holland
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Dampten 16
1624 NR Hoorn
Noord-Holland
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Lutulistraat 139
2131 TG Hoofddorp
Noord-Holland
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Skagerrak 328
2133 DX Hoofddorp
Noord-Holland
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Oostmoor 52
2151 VC Nieuw-Vennep
Noord-Holland
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Graadt van Roggenweg 328-334
3531 AH Utrecht
Utrecht
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Wilhelminastraat 43
4564 AD Sint Jansteen
Zeeland
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TCI Compiti

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Thorbeckelaan 110
3362 BV Sliedrecht
Zuid-Holland
06-33448960
www.compiti.nl
info@compiti.nl
TNA Taalcursus

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Phoenixstraat 66
2611 AM Delft
Zuid-Holland
084-4315433
www.tnataalcursus.nl
tnataalcursus@gmail.com
TU Delft, faculteit TBM, ITAV

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Jaffalaan 5
2628 BX Delft
Zuid-Holland
015-2784124
www.dm.tudelft.nl
delftsemethode@tudelft.nl
Taal & COAST op Maat

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Harriët Freezerstraat 117A
1103 JP Amsterdam
Noord-Holland
020-6090522
www.tcmtaal.nl
info@tcmtaal.nl
Taal & COAST op Maat

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Notweg 38C
1068 LL Amsterdam
Noord-Holland
020-6090523
www.tcmtaal.nl
info@tcmtaal.nl
Taal & COAST op Maat

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Linneausstraat 37
1093 EG Amsterdam
Noord-Holland
020-6090524
www.tcmtaal.nl
info@tcmtaal.nl
Taal Trainingen Twente

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
S.N. Menkostraat 24
7523 DX Enschede
Overijssel
053-4331123
www.taaltrainingentwente.nl
erie.betlem@taaltrainingentwente.nl
Taal Trainingen Twente

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Sniedershorst 23
7531 KK Enschede
Overijssel
053-4360503
www.taaltrainingentwente.nl
info@petra-scheltinga.nl.
TaalSterk

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Luttenberg 60
3825 EG Amersfoort
Utrecht
06-33723344
www.taalsterk-amersfoort.nl
info@taalsterk-amersfoort.nl
Taalbureau Eemland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Vaardehoogtweg 4
3763 LM Bunschoten
Utrecht
06-29435778
www.taalbureau-eemland.nl
info@bureau-eemland.nl
Taalbureau Eemland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Vaardehoogtweg 4
3763 LM Soest
Utrecht
06-29435778
www.taalbureau-eemland.nl
info@bureau-eemland.nl
Taalbureau Huijts

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Elzenbroek 22
4822 XD Breda
Noord-Brabant
06-24345765
www.taalbureauhuijts.nl
info@taalbureauhuijts.nl
Taalbureau Huijts

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Paardeweide 5
4824 EH Breda
Noord-Brabant
06-24345765
www.taalbureauhuijts.nl
info@taalbureauhuijts.nl
Taalcentrum Europoort

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Rijksstraatweg 36
3223 KA Hellevoetsluis
Zuid-Holland
0181-470454
www.taalcentrum.eu
info@taalcentrum.eu
Taalles Utrecht

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Van Swindenstraat 119
3514 XR Utrecht
Utrecht
06-30339966
www.taallesutrecht.nl
info@taallesutrecht.nl
Taalnetwerk

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Raamweg 4
2596 HL Den Haag
Zuid-Holland
070-2128240
www.taalnetwerk.nl
info@taalnetwerk.nl
TaalophetWerk

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Kerkgracht 60
1354 AM Almere
Flevoland
088-5252525
www.leernederlandsinamsterdam.nl
taalophetwerk@live.nl
TaalophetWerk

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
s-Hertogenboschplein
1324 WE Almere
Flevoland
088-5252525
www.leernederlandsinamsterdam.nl
taalophetwerk@live.nl
TaalophetWerk

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Makassarweg 80
1335 HZ Almere
Flevoland
088-5252525
www.leernederlandsinamsterdam.nl
taalophetwerk@live.nl
TaalophetWerk

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Recht Boomssloot 52
1011 EC Amsterdam
Noord-Holland
088-5252525
www.leernederlandsinamsterdam.nl
taalophetwerk@live.nl
TaalophetWerk

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Jacob Loisstraat 18
3033 RD Rotterdam
Zuid-Holland
088-5252525
www.leernederlandsinrotterdam.nl/
taalophetwerk@live.nl
TaalophetWerk

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Mauritslaan 55
2741 CE Waddinxveen
Zuid-Holland
088-5252525
www.leernederlandsindenhaag.nl
taalophetwerk@live.nl
TaalophetWerk

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Willem de Zwijgerlaan 1-a
2224 ER Katwijk
Zuid-Holland
088-5252525
www.leernederlandsinamsterdam.nl
taalophetwerk@live.nl
TaalophetWerk

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Voorstraat 74
2225 ES Katwijk
Zuid-Holland
088-5252525
www.leernederlandsinamsterdam.nl
taalophetwerk@live.nl
TaalophetWerk

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Schiekade 31
3033 BC Rotterdam
Zuid-Holland
088-5252525
www.leernederlandsinrotterdam.nl/
taalophetwerk@live.nl
TaalophetWerk

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Ringvaartweg 123
3065 AC Rotterdam
Zuid-Holland
088-5252525
www.leernederlandsinrotterdam.nl/
taalophetwerk@live.nl
TaalophetWerk

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Schepenstraat 69
3039 NC Rotterdam
Zuid-Holland
088-5252525
www.leernederlandsinrotterdam.nl/
taalophetwerk@live.nl
Taalpartners

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Teldersrode 25
2717 HR Zoetermeer
Zuid-Holland
06-33882898
www.taalpartners.nl
info@taalpartners.nl
Taalpartners

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Eendrachtsstraat 12
3012 XL Rotterdam
Zuid-Holland
06-33882898
www.taalpartners.nl
info@taalpartners.nl
Taalpraktijk op Maat

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Sportlaan 39
2806 HA Gouda
Zuid-Holland
06-30564304
n.v.t.
jldijkstra@tele2.nl
Taalschool En nu Nederlands

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Kortestraat 16
6811 EP Arnhem
Gelderland
06-46699050
www.ennunederlands.nl
taalschool@ennunederlands.nl
Taalswitch

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Puttenkampstraat 1
7531 AC Enschede
Overijssel
053-2301616
www.taalswitch.nl
info@taalswitch.nl
Taalthuis

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Maaslandstraat 2
5211 VE Den Bosch
Noord-Brabant
316-27174918
www.taalthuis.nl
info@taalthuis.nl
Taalthuis

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
van Baerlestraat 13
1071 AJ Amsterdam
Noord-Holland
316-27174918
www.taalthuis.nl
info@taalthuis.nl
Taalthuis

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Noordse Bosje 18
1211 BG Hilversum
Noord-Holland
316-27174918
www.taalthuis.nl
info@taalthuis.nl
Taalthuis

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Lorentzplein 25
2012 HH Haarlem
Noord-Holland
316-27174918
www.taalthuis.nl
info@taalthuis.nl
Taalthuis

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Utrechtseweg 7
3811 NA Amersfoort
Utrecht
316-27174918
www.taalthuis.nl
info@taalthuis.nl
Taalthuis

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Kromme Nieuwegracht 70
3512 HL Utrecht
Utrecht
316-27174918
www.taalthuis.nl
info@taalthuis.nl
Taalthuis

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Frederik Hendriklaan 85
2582 BV Den Haag
Zuid-Holland
316-27174918
www.taalthuis.nl
info@taalthuis.nl
Taalthuis

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Schipholweg 66
2316 XE Leiden
Zuid-Holland
316-27174918
www.taalthuis.nl
info@taalthuis.nl
Taaltijd

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Anna van Hannoverstraat 4
2595 BJ Den Haag
Zuid-Holland
06-28645277/ 06-20821647
www.taaltijd.nl
info@taaltijd.nl
Taaltraining Alkmaar

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
De Bregjesakker 25
1831 EP Alkmaar
Noord-Holland
06-28291714
www.taaltrainingalkmaar.nl
opbouwen@hotmail.com
Taalwereld regio Westland / Haaglanden

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Prinsegracht 6
2675 AR Westland
Zuid-Holland
06-36226745
www.taalwereld.net
info@taalwereld.net
Taalzeker

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Verlengde Hoogravenseweg 91
3525 BB Utrecht
Utrecht
06-41085365
www.taalzeker.nl
emily@taalzeker.nl
Talen Training Centrum

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Burg. Grothestraat 61
3761 CL Soest
Utrecht
035-6021144
www.talentraining.nl
info@talentraining.nl
Talen Twente

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Rigtersbleek Zandvoort 10-1.33
7521 BE Enschede
Overijssel
053-4317842
www.talentwente.nl
info@talentwente.nl
Talencentrum Holland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
George Gershwinlaan 318
1082 MT Amsterdam
Noord-Holland
0206790357 / 0623464253
www.talencentrumholland.nl
info@talencentrumholland.nl
Talencentrum Rijksuniversiteit Groningen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Oude Kijk in 't Jatstraat 26
9712 EK Groningen
Groningen
050-3635802
www.rug.nl/talencentrum
talencentrum@rug.nl
Talencentrum Universiteit Maastricht

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Sint Servaasklooster 32
6211 TE Maastricht
Limburg
043-3885093
www.maastrichtuniversity.nl/languages
languages-intake-nl@maastrichtuniversity.nl / secr-languages@maastrichtuniversity.nl
Taleninstituut Linguacom

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Berkenlaan 14
5941 EB Velden
Limburg
077-4722790
www.lingu.nl
info@lingu.nl
Talent voor Taal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Rozentuin 27
2272 XA Voorburg
Zuid-Holland
06-48861056
www.talentvoortaal.nl
info@talentvoortaal.nl
Taliger Taaltraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Hoornmeen 25
3844 JD Harderwijk
Gelderland
06-44052984
http://taliger.webklik.website/
pluim6_14@hotmail.com
Tijd voor Taal in Zeeland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Nieuwstraat 29
4461 CD Goes
Zeeland
06-41266361
www.tijdvoortaal.nu
tijdvoortaalingoes@gmail.com
Tilburg University - Language Center

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Warandelaan 2 Academia Building
5037 AB Tilburg
Noord-Brabant
013-4668000
www.tilburguniversity.edu/nl/onderwijs/taalcursussen
languagecourses@tilburguniversity.edu
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
1e Wormenseweg 460
7333 GZ Apeldoorn
Gelderland
088-3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Zuiderzeepad 1
3844 JV Harderwijk
Gelderland
088-3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Academiestraat 5
3841 ES Harderwijk
Gelderland
088-3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Ruijs de Beerenbrouckstraat 106
7204 MN Zutphen
Gelderland
088-3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Marcantilaan 497
1051 MJ Amsterdam
Noord-Holland
088-3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Baarsjesweg 224
1058 AA Amsterdam
Noord-Holland
088-3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Wingerdweg 260B
1032 AN Amsterdam
Noord-Holland
088-3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Notweg 38
1068 LL Amsterdam
Noord-Holland
088-3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Krelis Louwenstraat 1
1051 MJ Amsterdam
Noord-Holland
088-3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Vlaardingenlaan 15
1062 HM Amsterdam
Noord-Holland
088-3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Joop Geesinkweg 701
1114 AB Amsterdam
Noord-Holland
088-3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Cornelis Troostplein 23
1072 JJ Amsterdam
Noord-Holland
088-3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
H.G. Gooszenstraat 1
7415 CL Deventer
Overijssel
088-3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Kees Stipplein 72
3901 TP Veenendaal
Utrecht
088-3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Suikervat 1-3
3901 TA Veenendaal
Utrecht
088-3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Johan de Wittlaan 11a
3445 AG Woerden
Utrecht
088-3742000
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
TopTaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
De Bleek 17
3447 GV Woerden
Utrecht
088-3742001
www.toptaal.com
contact@toptaalgroep.nl
Tornante Trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Palladiostraat 13
3066 AH Rotterdam
Zuid-Holland
010-7420465
www.tornantetrainingen.nl
info@tornantetrainingen.nl
Tornante Trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Riederlaan 200
3074 CL Rotterdam
Zuid-Holland
010-7420465
www.tornantetrainingen.nl
info@tornantetrainingen.nl
Tornante Trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
1e Pijnackerstraat 64
3036 GK Rotterdam
Zuid-Holland
010-7420465
www.tornantetrainingen.nl
info@tornantetrainingen.nl
Tornante Trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Abel Tasmanlaan 78
3133 AB Vlaardingen
Zuid-Holland
010-7420465
www.tornantetrainingen.nl
info@tornantetrainingen.nl
Tornante Trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
J.C. van Markenlaan 3
2285 VL Rijswijk
Zuid-Holland
010-7420465
www.tornantetrainingen.nl
info@tornantetrainingen.nl
Tornante Trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Hofweg 1
3208 LE Spijkenisse
Zuid-Holland
010-7420465
www.tornantetrainingen.nl
info@tornantetrainingen.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
De Zuid 2
8251 BH Dronten
Flevoland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
info@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
1e Wormenseweg 460
7333 GZ Apeldoorn
Gelderland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
info@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Kazerneplein 2
6822 ET Arnhem
Gelderland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
info@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Millenerweg 8
6136 KW Sittard
Limburg
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Donderbergweg 47-49
6043 JA Roermond
Limburg
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Emmaplein 4
5531 HM Bladel
Noord-Brabant
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Markt 4 (Bibliotheek de Kempen)
5531 BA Bladel
Noord-Brabant
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Het Wielsem 1
5231 BV Den Bosch
Noord-Brabant
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Dijk 7
5521 AW Eersel
Noord-Brabant
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Camphuysenstraat 1
5615 KS Eindhoven
Noord-Brabant
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Molenstraat 23
5664 HV Geldrop
Noord-Brabant
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
De Loop 67
5688 EW Oirschot
Noord-Brabant
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
De Bussels 37
5501 CH Veldhoven
Noord-Brabant
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Boerenverdriet 2A
4613 AK Bergen op Zoom
Noord-Brabant
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Europalaan 30
5623 LJ Eindhoven
Noord-Brabant
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Dalsteindreef 141
1112 XJ Diemen
Noord-Holland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Vondellaan 4B
1942 LJ Beverwijk
Noord-Holland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Rielerweg 110
7416 ZJ Deventer
Overijssel
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Pastoor Geertmanstraat 17
7535 BZ Enschede
Overijssel
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Bachlaan 20
8031 HL Zwolle
Overijssel
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Europalaan 20
3526 KS Utrecht
Utrecht
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Van de Spiegelstraat 2
4461 LL Goes
Zeeland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
info@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Hoge Kade 50
3341 BE Hendrik-Ido-Ambacht
Zuid-Holland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Kattensingel 71
2801 CD Gouda
Zuid-Holland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Oudelandstraat 75
3073 LJ Rotterdam
Zuid-Holland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Jan van Avennesstraat 32
3117 PR Schiedam
Zuid-Holland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Balade 1
5142 WX Waalwijk
Zuid-Holland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Herenwaard 177
2716 XV Zoetermeer
Zuid-Holland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Totaal Inburgering (Hoofdkantoor)

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Hamerstraat 24
1021 JW Amsterdam
Noord-Holland
088-0049494
www.totaalinburgering.nl
taal@totaalinburgering.nl
Twega

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Barkmolenstraat 151
9723 DD Groningen
Groningen
06-52371763
www.twega.nl
g.bosma@twega.nl
Twintaal Trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Westrak 66
3844 LE Harderwijk
Gelderland
06-25590304
www.twintaal.nl
info@twintaal.nl
UPGRADE

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Zonnebloemstraat 25
3772 GR Barneveld
Gelderland
0318 664200
www.upgrade.nu
info@upgrade.nu
UPGRADE

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Reehorsterweg 90
6717 LG Ede
Gelderland
0318 664200
www.upgrade.nu
info@upgrade.nu
Una Paloma Blanca Language School

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
P. Czn. Hooftlaan 12
5611 NV Eindhoven
Noord-Brabant
657895656
www.unapalomablanca.com
info@unapalomablanca.com
Universiteit van Amsterdam, INTT

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Spuistraat 134
1012 VB Amsterdam
Noord-Holland
020-5254642
www.intt.uva.nl
intt@uva.nl
Up2Learn Taaltrajecten BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Spoorlaan 420 (2de etage)
5038CG Tilburg
Noord-Brabant
013-3031873
www.up2learntaaltrajecten.nl
info@up2learntaaltrajecten.nl
Up2Learn Taaltrajecten BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Papsouwselaan 119
2624 AK Delft
Zuid-Holland
070-2629145
www.up2learntaaltrajecten.nl
info@up2learntaaltrajecten.nl
Up2Learn Taaltrajecten BV

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Rijswijkseweg 60
2516 EH Den Haag
Zuid-Holland
070-2629145
www.up2learntaaltrajecten.nl
Utile Dulci Training & Coaching

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Oude Graafseweg 102 - 104
6543 PT Nijmegen
Gelderland
06-12686867
www.utiledulci.nl
info@utiledulci.nl
Verseau trainingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Palissander 402
3315 MX Dordrecht
Zuid-Holland
06-24643376
www.verseautrainingen.nl
info@verseautrainingen.nl
VluchtelingenWerk Midden-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Grote Markt 111-113
1315 JC Almere
Flevoland
030-2340676
www.vluchtelingenwerk.nl/middennederland
inburgering@vwmn.nl
VluchtelingenWerk Midden-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Onderdoor 158
3995 DX Houten
Utrecht
030-2340676
www.vluchtelingenwerk.nl/middennederland
inburgering@vwmn.nl
VluchtelingenWerk Midden-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Brinkwal 3
3432 GA Nieuwegein
Utrecht
030-2340676
www.vluchtelingenwerk.nl/middennederland
inburgering@vwmn.nl
VluchtelingenWerk Midden-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Stadsplein 6
3431 LZ Nieuwegein
Utrecht
030-2340676
www.vluchtelingenwerk.nl/middennederland
inburgering@vwmn.nl
VluchtelingenWerk Midden-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Weverstedehof 7A
3431 HR Nieuwegein
Utrecht
030-2340676
www.vluchtelingenwerk.nl/middennederland
inburgering@vwmn.nl
VluchtelingenWerk Midden-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Amsterdamsestraatweg 283
3551 CE Utrecht
Utrecht
030-2340676
www.vluchtelingenwerk.nl/middennederland
inburgering@vwmn.nl
VluchtelingenWerk Midden-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Faustdreef 183-185
3561 LG Utrecht
Utrecht
030-2340676
www.vluchtelingenwerk.nl/middennederland
inburgering@vwmn.nl
VluchtelingenWerk Midden-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Churchilllaan 11
3527 GV Utrecht
Utrecht
030-2340676
www.vluchtelingenwerk.nl/middennederland
inburgering@vwmn.nl
VluchtelingenWerk Midden-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Adriaen van Ostadelaan 140
3583 AM Utrecht
Utrecht
030-2340676
www.vluchtelingenwerk.nl/middennederland
inburgering@vwmn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Overcingellaan 17
9401 LA Assen
Drenthe
0592-310295
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Parallelweg 36
7822 GM Emmen
Drenthe
0591-649145
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Stuifzandseweg 40
7903 BB Hoogeveen
Drenthe
050-5757290
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Nijverheidsweg 2A
9302 ZL Roden
Drenthe
088-8789626
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Brummelkant 2
9502 BB Stadskanaal
Drenthe
0599-618154
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Schoolstraat 31
9285 NE Buitenpost
Friesland
0511-469145
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Schoolstraat 83
9251 EB Burgum
Friesland
0511-469145
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Betterwird 34
9101 PB Dokkum
Friesland
0519-297373
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Noordkade 15
9203 CC Drachten
Friesland
06-44371174
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Dr. Wumkeslaan 4E
8442 EM Heerenveen
Friesland
0513-650816
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Midstraat 69
8501 AE Joure
Friesland
0513-410694
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Spaanderbank 7A
8531 DX Lemmer
Friesland
0514-562171
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Dr. Obe Postmastraat 1B
8602 XV Sneek
Friesland
0515-426726
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Goudlaan 297
9743 CH Groningen
Groningen
050-5757290
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Industrieweg 18-20
9981 GJ Uithuizen
Groningen
050-5757290
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk Noord-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Warfstraat 1
9951 BS Winsum
Groningen
0595-577402
www.vluchtelingenwerk.nl
inburgering@vwnn.nl
VluchtelingenWerk West en Midden- Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Heidestraat 47
1917 HK IJmuiden
Noord-Holland
075-6173297
www.vluchtelingenwerk.nl/westmidden
inburgering-noordwest@vluchtelingenwerk.nl
VluchtelingenWerk West en Midden- Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Pastoor Koopmanweg 26
1784 NX Den Helder
Noord-Holland
075-6173297
www.vluchtelingenwerk.nl/westmidden
inburgering-noordwest@vluchtelingenwerk.nl
VluchtelingenWerk West en Midden- Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Daalmeerstraat 4
2131 HC Hoofddorp
Noord-Holland
023-5749284
www.vluchtelingenwerk.nl/westmidden
inburgering-noordwest@vluchtelingenwerk.nl
VluchtelingenWerk West en Midden- Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Jufferstraat 4
1508 GV Zaandam
Noord-Holland
075-6173297
www.vluchtelingenwerk.nl/westmidden
inburgering-noordwest@vluchtelingenwerk.nl
VluchtelingenWerk West en Midden- Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Burgwal 10
1791 AJ Den Burg
Noord-Holland
075-6173297
www.vluchtelingenwerk.nl/westmidden
inburgering-noordwest@vluchtelingenwerk.nl
VluchtelingenWerk West en Midden- Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Surinameplein 122
1058 GV Amsterdam
Noord-Holland
020-5205676
www.vluchtelingenwerk.nl/westmidden
inburgering-noordwest@vluchtelingenwerk.nl
VluchtelingenWerk West en Midden- Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Oostzijde 1
1502 BB Zaandam
Noord-Holland
075-6173297
www.vluchtelingenwerk.nl/westmidden
inburgering-noordwest@vluchtelingenwerk.nl
VluchtelingenWerk Zuid-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Putgraaf 3
6411 GT Heerlen
Limburg
077-4620072
www.vluchtelingenwerk.nl/zuid
inburgeren-limburg@vluchtelingenwerk.nl
VluchtelingenWerk Zuid-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Hertogsingel 98-100
6200 AV Maastricht
Limburg
077-4620072
www.vluchtelingenwerk.nl/zuid
inburgeren-limburg@vluchtelingenwerk.nl
VluchtelingenWerk Zuid-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Buitenop 8
6041 LA Roermond
Limburg
077-4620072
www.vluchtelingenwerk.nl/zuid
inburgeren-limburg@vluchtelingenwerk.nl
VluchtelingenWerk Zuid-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Geenstraat 32a
6162 XZ Sittard-Geleen
Limburg
077-4620072
www.vluchtelingenwerk.nl/zuid
inburgeren-limburg@vluchtelingenwerk.nl
VluchtelingenWerk Zuid-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Spoorstraat 42-52
5911 KJ Venlo
Limburg
077-4620072
www.vluchtelingenwerk.nl/zuid
inburgeren-limburg@vluchtelingenwerk.nl
VluchtelingenWerk Zuid-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Beekstraat 54
6001 GJ Weert
Limburg
077-4620072
www.vluchtelingenwerk.nl/zuid
inburgeren-limburg@vluchtelingenwerk.nl
VluchtelingenWerk Zuidwest-Nederland

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Mekelweg 2
2628 CD Delft
Zuid-Holland
06-10700017
www.vluchtelingenwerk.nl/zuidwestnederland/wat-wij-doen/inburgering
inburgering-zuidwest@vluchtelingenwerk.nl
VluchtenlingenWerk Zuid-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Nieuwe Markt 3
5401 GN Uden
Noord-Brabant
06-10079319
www.vluchtelingenwerk.nl/forrefugees/inburgeren
admin-inburgering@vluchtelingenwerk.nl
VluchtenlingenWerk Zuid-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Steeg 9
5482 WN Schijndel
Noord-Brabant
06-10079319
www.vluchtelingenwerk.nl/forrefugees/inburgeren
inburgering@vluchtelingenwerk.nl
VluchtenlingenWerk Zuidwest -Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Blaak 22
3011 TA Rotterdam
Zuid-Holland
010-2292369
www.vluchtelingenwerk.nl/zuidwestnederland/wat-wij-doen/inburgering
inburgering-zuidwest@vluchtelingenwerk.nl
VluchtenlingenWerk Zuidwest-Nederland

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Groenmarkt 8
4201 EE Gorinchem
Zuid-Holland
06-12554243
www.vluchtelingenwerk.nl/zuidwestnederland/wat-wij-doen/inburgering
inburgering-zuidwest@vluchtelingenwerk.nl
VluchtenlingenWerk Zuidwest-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Valkhof 67
2261 HS Leidschendam
Zuid-Holland
010-2292369
www.vluchtelingenwerk.nl/zuidwestnederland/wat-wij-doen/inburgering
inburgering-zuidwest@vluchtelingenwerk.nl
VluchtenlingenWerk Zuidwest-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Schipholweg 101p
2316 XC Leiden
Zuid-Holland
010-2292369
www.vluchtelingenwerk.nl/zuidwestnederland/wat-wij-doen/inburgering
inburgering-zuidwest@vluchtelingenwerk.nl
VluchtenlingenWerk Zuidwest-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Raoul Wallenbergplein 1
2671 GM Naaldwijk
Zuid-Holland
010-2292369
www.vluchtelingenwerk.nl/zuidwestnederland/wat-wij-doen/inburgering
inburgering-zuidwest@vluchtelingenwerk.nl
VluchtenlingenWerk Zuidwest-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Dobbelaan 4
2262 EA Leidschendam
Zuid-Holland
010-2292369
www.vluchtelingenwerk.nl/zuidwestnederland/wat-wij-doen/inburgering
inburgering-zuidwest@vluchtelingenwerk.nl
VluchtenlingenWerk Zuidwest-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
‘s-Gravenlandseweg 565
3119 XT Schiedam
Zuid-Holland
010-2292369
www.vluchtelingenwerk.nl/zuidwestnederland/wat-wij-doen/inburgering
inburgering-zuidwest@vluchtelingenwerk.nl
VluchtenlingenWerk Zuidwest-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Anthonis van der Nootstraat 6
3201 GB Spijkenisse
Zuid-Holland
06-20003767
www.vluchtelingenwerk.nl/zuidwestnederland/wat-wij-doen/inburgering
inburgering-zuidwest@vluchtelingenwerk.nl
VluchtenlingenWerk Zuidwest-Nederland

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Rotterdamseweg 174
3135 PX Vlaardingen
Zuid-Holland
010-2292369
www.vluchtelingenwerk.nl/zuidwestnederland/wat-wij-doen/inburgering
inburgering-zuidwest@vluchtelingenwerk.nl
VluchtenlingenWerk Zuidwest-Nederland

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Herenwaard 183 (3e etage)
2716 XV Zoetermeer
Zuid-Holland
06-10187204
www.vluchtelingenwerk.nl/zuidwestnederland/wat-wij-doen/inburgering
inburgering-zuidwest@vluchtelingenwerk.nl
Volksuniversiteit Breda

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Molenstraat 6
4811GS Breda
Noord-Brabant
076-5217233
www.volksuniversiteit-breda.nl
breda@volksuniversiteit.nl
Volksuniversiteit Lisse

Examen­pro­gramma:
I

Lesvorm:
- groepsgewijs
Vuursteeglaan 9
2161 GD Lisse
Zuid-Holland
0252-419518
www.volksuniversiteit-lisse.nl
info@volksuniversiteit-lisse.nl
Volksuniversiteit Utrecht

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Nieuwe Gracht 41
3512 LE Utrecht
Utrecht
030-2319754
www.volksuniversiteitutrecht.nl
m.loonen@vu-utrecht.nl
Volksuniversiteit Utrecht

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Ina Boudier Bakkerlaan 7
3582 VA Utrecht
Utrecht
030-3219754
www.volksuniversiteitutrecht.nl
m.loonen@vu-utrecht.nl
Voorwaartz Taaltraining

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Emmastraat 21d
4811 AE Breda
Noord-Brabant
076-5219884
www.voorwaartz.nl
administratie@voorwaartz.nl
Vrije Universiteit, VU-NT2 / VASVU

Examen­pro­gramma:
II

Lesvorm:
- groepsgewijs
De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam
Noord-Holland
020-5986398
www.nt2.vu.nl
vu-nt2@vu.nl
W en L Opleidingen

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Meeuwenplein 5
8261 WB Kampen
Overijssel
06-45152929
www.wenlopleidingen.nl
info@wenlopleidingen.nl
Werkvloertaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Pastoor van Leeuwenstraat 22a
5701 JV Helmond
Noord-Brabant
06-51133096
www.werkvloertaal.nl
info@werkvloertaal.nl
Werkvloertaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Blasiusstraat 2
5754 AV Deurne
Noord-Brabant
06-10658426
www.werkvloertaal.nl
info@werkvloertaal.nl
Werkvloertaal

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Torenallee 20
5617 BC Eindhoven
Noord-Brabant
06-10658427
www.werkvloertaal.nl
info@werkvloertaal.nl
WorldWideDutch

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Jan Luykenstraat 10
2985 BV Ridderkerk
Zuid-Holland
06-26490498
www.worldwidedutch.nl
contact@worldwidedutch.nl
WorldWideDutch

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
Marshallweg 13
3068 JN Rotterdam
Zuid-Holland
06-26490498
www.worldwidedutch.nl
contact@worldwidedutch.nl
Yvon G.M. Slootbeek

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Koediefslaan 31
2101 BS Heemstede
Noord-Holland
06-55863164
www.yvonslootbeek.nl
yvongm.slootbeek@gmail.com
Zoutewelle Intercultureel

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Curaçaostraat 66
1058 BZ Amsterdam
Noord-Holland
06-13235001
www.zoutewelleintercultureel.nl
info@zoutewelleintercultureel.nl
beter-nederlands.nl

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Leonard Springerlaan 186
7425 EB Deventer
Overijssel
06-25132375
www.beter-nederlands.nl
info@beter-nederlands.nl
beter-nederlands.nl

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Schonenvaardersstraat 9
7418 CC Deventer
Overijssel
06 25132375
www.beter-nederlands.nl
info@beter-nederlands.nl
edINOVA

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Kwakelkade 21C
1823 CL Alkmaar
Noord-Holland
072-5159483
www.edinova.nl
info@edinova.nl
edINOVA

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- groepsgewijs
- individueel
Wijckermolen 6
1941 JA Beverwijk
Noord-Holland
0251-8244868
www.edinova.nl
info@edinova.nl
iplus1

Examen­pro­gramma:
I + II

Lesvorm:
- individueel
Tjalklaan 43
3028 JH Rotterdam
Zuid-Holland
06-43956355
www.iplus1.nl
info@iplus1.nl