U kunt zich ongeveer acht weken voor het examen aanmelden. U kunt zich aanmelden voor het staatsexamen Nt2 via de website van DUO.

Let bij het aanmelden op de volgende punten:

  • U meldt zich aan via MijnDUO. U heeft dan een DigiD nodig. Heeft u geen DigiD? Vraag dan uw DigiD aan via digid.nl/aanvragen.
  • Kunt u geen DigiD aanvragen? U kunt zich dan aanmelden zonder DigiD.
  • In het examenrooster staat vanaf welke dag u zich kunt aanmelden. De aanmelding gaat op die dag om 9.00 uur open.
  • U kunt zich voor meerdere onderdelen tegelijk aanmelden.
  • U kunt zich niet aanmelden voor een onderdeel waarvoor u al bent aangemeld of nog een uitslag moet krijgen.

Waar en wanneer?  

U kunt het Nt2-examen doen in zes steden:

  • Amsterdam
  • Eindhoven
  • Rijswijk
  • Rotterdam
  • Utrecht
  • Zwolle

Plaats en datum kiezen

U kiest zelf in welke stad en in welke week u examen doet. U kiest bij uw aanmelding voor een plaats en een datum. Daarna ziet u op welke tijd er een plek is. Is de dag en tijd van uw keuze vol? Dan kunt u een andere examenplaats kiezen. Misschien is daar nog een plek beschikbaar.

Oproepbrief DUO

Na aanmelding via DUO krijgt u per e-mail en per post een examenoproep. In deze examenoproep staat waar u moet zijn en hoe laat uw examen begint.

Let op: u moet een half uur eerder aanwezig zijn om u aan te melden.

Als u de e-mail of brief met de examenoproep niet hebt gekregen, bel dan direct met DUO.